YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Korkunun ecele faydası yok"
MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural Manisa'da yaptığı konuşmada yine Başbakan Erdoğan'a yüklendi... Vural Erdoğan'a hitaben, "Korkunun ecele faydası yok" dedi..
"Korkunun ecele faydası yok"
13 Mart 2010 / 08:26 Güncelleme: 13 Mart 2010 / 08:31

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grup Başkanvekili Oktay Vural, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a hitaben, ''Korkunun ecele faydası yok. Nereye kadar kaçarsan kaç, kaçışın ancak ilk sandığa kadar olacaktır'' dedi.

Manisa ziyareti kapsamında, Alaşehir ilçesine gelen Vural, burada önce parti binasında partililerle biraraya geldi.

Daha sonra Sevgi Yolu'nda yürüyen ve vatandaşlarla sohbet eden Vural, Alaşehir Belediyesi'ne giderek Belediye Başkanı Kadir Daş ile makamında bir süre görüştü.

Vural, katıldığı akşam yemeğinin ardından, Ozan Düğün Salonu'nda partililere hitap etti.

''Sayın Başbakan! Korkunun ecele faydası yok. Geliyor Devlet Bahçeli. Nereye kadar kaçarsan kaç, kaçışın ancak ilk sandığa kadar olacaktır'' diyen Vural, Milliyetçi hareketin, milletten başka hiçbir yerden güç almadığını ifade etti.

Vural, ''Bizi 12 Eylül'ün işkence haneleri bile durduramadı. Dimdik durduk Allah'a şükür. Bu milletin kararlı yürüyüşünü kimse durduramazdı. Biz de bu milletin, yol bahçesi olarak bu kararlı yürüyüşünde onunla birlikte olduk. Eza çektik, cefa çektik değerli kardeşlerim, mağduriyete uğradık. Bakmayın bugün sırça köşklerde oturanlara, mağduriyet edebiyatı yapanlara...'' diye konuştu.

Konuşmasında, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a seslenen Vural, ''Biz dimdik dururken, sen ne yapıyordun acaba? Nerelerdeydin? Adın sanın bile okunmuyordu. Bugün kalkıp demokrasi havarisi kesilenlere soruyorum. Siz aslında 28 Şubat'ların ürünüsünüz. 28 Şubat olduğu zaman 'Biz bu fikirden vazgeçtik' diyerek partinizi değiştirdiniz. Milli Görüş gömleğini hemen çıkarttınız, çırılçıplak kaldınız. Bazen de tişört giyiyorlar Genel Başkanımızın dediği gibi, önünde AB, arkasında ABD yazıyor'' dedi.

A.A.

İLK SANDIK KİMİN HEZİMETİ GÖRECEKSİNİZ !
 // BATUHAN
Konuşma hastası olanlar ancak konuşunca rahatlarlar bu adamda onlardan birisi.Milletimizin bunları niçin kovduğunu unutmuş gibi sallıyor oysaki bunların önünde seçimlerdeki baraj arkalarında hortumlanmış bankalar ve depremzedelerin parasını yiyenler kalmıştır.Bunlara göre millet unutkan lafa söze bakar onlar tarih oldu şimdi ise işe bakılıyor oda bunların işi değil gerisi angarya....
13 Mart 2010 08:56
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler