YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Komşusundan Erdoğan'a doğum günü sürprizi
Komşusundan Erdoğan'a doğum günü sürprizi
28 Şubat 2013 17:01
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın evinin yakınında bulunan bir pastane sahibi, 2 gün önce doğum günü olan Erdoğan’a, üzerinde resminin bulunduğu bir pasta hazırladı.

Başbakan Erdoğan’ın her doğum gününde kendisine pasta hazırlayarak gönderen komşusu, pastaneci Mustafa Öztürk, bu yıl da Erdoğan’ı unutmadı. Ancak Erdoğan, doğum günü olan 26 Şubat’ta Ankara’da olduğu için bu yıl hazırladığı pastayı bugün Başbakan Erdoğan’ın evine götürdü. Üzerinde Başbakan Erdoğan’ın bir resmi bulunan ve “Sizi Çok Seviyoruz” yazan pastayı kendi elleriyle Erdoğan’ın evine götüren Mustafa Öztürk, “Başbakanımıza doğum günü pastası götürüyoruz yine. Kendisi burada olmadığı için 2 gün geç kaldık. Ankara’da olduğu için pastamızı götürememiştik. Geçen sene de pastamızı götürmüştük. Bu sene de aynı görevimizi yapıyoruz. Geçen yıl biraz üzüntülüydü. Hastaydı, ameliyat olmuştu. Bu yıl neşesi yerinde. Biz de pastamızı götürelim dedik” şeklinde konuştu.
 
Pastanın fıstıklı ve çikolatalı olduğunu söyleyen Öztürk, “Üzerine de kendi resmini koyduk. Altına da ‘sizi çok seviyoruz’ şeklinde yazı yazdık. Geçen yıl olduğu gibi bu yılda yolluyoruz pastamızı. Pastamızdan tadarsa, burada komşusu olarak mutlu oluruz” şeklinde konuştu.


İHA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler