YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Koalisyon görüşmesi öncesi Davutoğlu'ndan sürpriz
Ahmet Davutoğlu görüşmeye bir gün kala, sosyal medya hesabı üzerinden de çarpıcı bir hamlede bulundu. Davutoğlu, resmi twitter hesabından, CHP lideri Kılıçdaroğlu'nu takip etmeye başladı.
Koalisyon görüşmesi öncesi Davutoğlu'ndan sürpriz
09 Ağustos 2015 / 23:00 Güncelleme: 10 Ağustos 2015 / 08:30

Türkiye yarın siyasi tarihi açısından çok önemli bir görüşmeye şahitlik edecek.

İstikşafi görüşmelerin ve sunulan raporların ardından Başbakan Ahmet Davutoğlu ile CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, koalisyon görüşmeleri kapsamında bir araya gelecek. Bugüne kadar her iki lider de koalisyon konusunda ılımlı ve uzlaşmacı bir tavır sergiledi. AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu görüşmeye bir gün kala, sosyal medya hesabı üzerinden de çarpıcı bir hamlede bulundu. Davutoğlu, resmi twitter hesabından, CHP lideri Kılıçdaroğlu'nu takip etmeye başladı.

yeni hukumet o gun CHPlileşecektir
 // hursit dilaver
sayın başbakana iletin. mesut yılmaz, ya da tansu hanım olmayın.DYP-chp koalisyonu sırasında mehmet moğultayın sözunu unutmayın.bugun hala onun etkilerini göruyoruz.Aponun PKK DE SUNNİ OLARAK BİR BEN,BİR DE KARAYILAN KALDI sözunu unutmayın ve şu anki meclisin etnik ve mezhepsel görunumune bakın.iyi niyetli yaklaşımlar ulkenin kazanılmış pek çok şeyini göturecek. bunu tayyip bey biliyor. Bir CHP koalisyonunda,değil CHPnin bakanlıkları, sizin bakanlıklar da CHPlileşektir.paralel de CHP iledir....
10 Ağustos 2015 Pazartesi 11:18
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler