YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
"Kızınızın göbek adını çapulcu koyun'
"Kızınızın göbek adını çapulcu koyun'
24 Haziran 2013 13:04
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Küçükkuyu beldesinde nikah şahitliğini yaptığı çifte, "Kızınız olursa adını Eylem, göbek adını da Çapul koyun” dedi.

Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Edremit Körfezi'ne gelen CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, ziyaretlerinin ardından akşam da Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Küçükkuyu beldesinde Meltem Boz ve Gökhan Cenk’in nikah merasimine katıldı.

Çiftin nikah şahitliğini yapan Tekin, geline evlenme cüzdanını teslim ederken, “Kaç çocuk yapacaklarına kendileri karar verecekler. Ama benim bir talebim var. Türkiye’de milattan önce, milattan sonra süreci vardı. Şimdi Taksim'den önce, Taksim'den sonra süreci olacak. Taksim’den sonraki talebim, inşallah bir kızınız olursa göbek adı Çapul, ama asıl adı Eylem olsun. Oğlunuz olursa da ona siz karar verin” dedi.

 

İHA

3-5-7
 // maliki
Kaç çocuk yapacağına karışma diyorsun da adını koyarken neden sen karışıyorsun. Kaldı ki nereye elinizi atsanız altından sizin b.. lu çamaşırlarınız çıkıyor. Ne alakası var dediğinizi duyar gibiyim. Ama bu memlekette hiç çocuğunuz olmasın diyen, kapı kapı doğum kontrolü teknikleri anlatan ve TV lerde akşama kadar probaganda yapanda sizin zihniyetiniz bitmediiii kazara çocuk doğurursanız adını Muhammed-Samed-Berra gibi isimleri koymayı yasaklayıp Jale-Devrim-Su vb tavsiye edende sizsiniz ...
24 Haziran 2013 Pazartesi 17:21
13:23
 // ÇOMAR
Bende evdeki köpeğimin adını Çapulcu koydum. İyi mi?...
24 Haziran 2013 13:23
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler