YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kime "şerefsiz" dedi?
Başbakan, PKK ile aynı masaya oturduğunu iddia edenlere 'şerefsizler' dedi.
Kime "şerefsiz" dedi?
21 Ağustos 2010 / 16:58 Güncelleme: 21 Ağustos 2010 / 17:32

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ''Bizim dört kez terör örgütüyle bir araya oturduğumuzu söyleme şerefsizliğini yapanlar bu alçakça iftirada bulunanlar, bunun hesabını her yerde vereceklerdir'' dedi.

 ''Terör örgütü ve uzantıları silahla yapamadıklarını fitne ile yapma peşindeler. Mecliste milletin iradesinin gereğini yerine getirip oy kullanmaya elleri varmayanlar, şimdi teröristin fitnesine dört elle sarılmak suretiyle terör örgütü Kandilden ses veriyor, sufle veriyor, bunlar meydanlarda CHP, MHP, BDP toplantı salonlarında aynı doğrultuda nutuk atıyorlar. Terör örgütü Kandilden konuşuyor, CHP, MHP, BDP Ankara'da onun hoparlörü oluyor'' dedi.

 ''AK Parti'nin siyasetini terör örgütleri asla ve asla belirleyemez. AK Parti'nin rotasını asla ve asla çeteler belirleyemez, çizemez. AK Parti'nin rotasını millet çizmiştir millet. Bu iftirayı atanlara söylüyorum, ey Kılıçdaroğlu, ey Bahçeli bizim masaya oturduğumuzu söylüyorsanız, bu iddianızı ispatla siz mükellefsiniz siz. Hukukta bir kaide var, iddia sahibi iddiasını ispatla mükelleftir. Eğer bu iddianızı ispatlamazsanız müfterisiniz, daha ileri bir ifade kullanmıyorum, çünkü terbiyem buna müsaade etmez'' dedi.

pklk ya yardım etmedim diyemiyenler...
 // ibrahim çelikoğlu
Yirmi dört yıldır bütün Türkiye şahit.Bütün devlet idaresinde görev yapmışlar ve siyasetçiler,Yabancı Güçlere servis olsun diyeTürk aramıştır.Başta MHP,Anap ve CHP'vs.Bu doğrudan PKK'ya destektir.
PKK Bunun sayesinde teknelojik silahlara sahip olamazken,Yabancı Güçler işi selamete alırsa PKK'ya üstün tekneloji silahlarla vur emrini vereceği çok açıktır.Bütün kurumlar,Cumhurbaşkan'ı dahil bu işte parmağı olmuştur.Gözümüzemi?Sözünüzemi......
21 Ağustos 2010 19:43
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler