YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu'nun zor anları!
Kılıçdaroğlu'nun zor anları!
02 Nisan 2013 16:33
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında kürsüye çıkardığı 2B mağduru bir kadın sebebiyle zor anlar yaşadı.

Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısındaki konuşmasına başlamadan önce, kürsüye, 2-B mağduru olduğunu belirten Hatice Köse çıktı. Sesini duyurmak istediğini belirten Köse, "60 senedir oturduğum yerde işgalciymişim, bilmiyordum. Beni bu yaştan sonra apartmana hapsedene hakkımı helal etmem." diye konuştu.

Mağduriyetini yüksek sesle anlatan kadın kürsüden inmek istemeyince Kılıçdaroğlu birkaç kez ikaz etmek zorunda kaldı. Daha sonra gelen görevlilerin uyarılarını da dikkate almayan Köse, Kılıçdaroğlu'nun elini tutarak havaya kaldırdı. Köse, bir süre daha sorununu anlatarak kürsüden ayrıldı.

Daha sonra İstanbul Esenyurt'ta arsa ve binalarında sorun yaşayan iki vatandaşı kürsüye çıkaran Kılıçdaroğlu, vatandaşların sorunlarını anlatmasına izin verdi.

Daha sonra konuşan Kılıçdaroğlu, halkın partisi olduklarını, vatandaşın sesini duyduklarını ve sorunlarını çözmek istediklerini ifade etti.

İşte o anlar:CİHAN

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler