YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu'nun vekili de "Allah'tan korkmuyoruz" dedi
CHP İstanbul Milletvekili Selina Doğan, genel başkanları Kemal Kılıçdaroğlu'nu aratmadı. CHP'li vekil Meclis'te yaptığı konuşmada büyük bir skandala imza attı.
Kılıçdaroğlu'nun vekili de "Allah'tan korkmuyoruz" dedi
27 Ocak 2016 / 17:30 Güncelleme: 27 Ocak 2016 / 17:41

Gündeme ilişkin konuların görüşüldüğü Meclis toplantısında CHP İstanbul Milletvekili Selina Doğan tartışmalara neden olacak sözler sarf etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı eleştirmek isteyen Selina Doğan, Erdoğan'ın sözlerini çarpıratak "Her ne kadar Sayın Cumhurbaşkanı hukuku göz ardı etmeyi buyurmuş olsa da, 'Biz Allah'tan değil, hukuktan ve bu ülkenin elden gitmesinden korkuyoruz" dedi.

Geçtiğimiz günlerde de CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı tarafsızlık konusunda kimsenin eleştirmeye cesaret edemediğini söyleyerek 'Allah'tan korkmayan biz cesaret edeceğiz ' demişti.

 // Memet
Her iki açıklamada gaf değil, gerçekten düşündüklerini söylüyorlar... Allah'tan korksaydı CHP yöneticileri Türkiye şimdi dünyanın en güçlü ekonomisine ve askeri güce sahip olurdu... kendi araba uçak vs. markalarımız fabrikalarımız olurdu... Türkiye'nin kalkınmasını gelişmesini tarihi buyunca engellemeyi kendine vazife edinmiş bir yapı bu, vatan haini arıyorsan CHP'de çokca bulursun......
28 Ocak 2016 00:14
KORK ALLAH'tan (Azze ve celle) KORKMAYANDAN
 // BİTLİSLİ YALNIZ KURT
GAF değil....Düpedüz ALLAH'tan KORKMADIĞINI üstüne basa basa söylüyor...

KORK ALLAH'tan (Azze ve celle) KORKMAYANDAN......
28 Ocak 2016 Perşembe 00:12
 // Fenerli
Yahu ne gafı onlar doğruyu söylüyor onların Allah'ı yılkiünlü onlar CHP'li dinsizler...
27 Ocak 2016 22:37
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler