YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu'nun benzeri istifa etti
Kılıçdaroğlu'nun benzeri istifa etti
08 Şubat 2013 09:59
Geçtiğimiz aylarda AK Parti'ye üye olan, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na birebir benzerliği ile tanınan Nusrat Gümüşel, Adalet ve Kalkınma Partisi'ndeki (AK Parti) üyeliğinden istifa etti.

 

Kocaeli'nin Darıca İlçesinde yaşayan ve CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na ikizi kadar benzeyen Nusret Gümüşel geçtiğimiz aylarda AK Parti'ye üye olarak, rozet takmıştı.
 
AK Parti'ye üye olduktan sonra eskiden üyesi olduğu CHP'deki arkadaşlarının kendisine sırtını dönmesinden rahatsız olan Gümüşel, AK Parti'deki üyeliğinden istifa kararı aldı. İstifa dilekçesi yazan Gümüşel, dilekçeyi Ak Parti Çayırova İlçe Başkanlığı'na teslim etti.
Gümüşel şöyle konuştu: "Bundan sonra hiçbir partiye üye olmayacağını ve normal vatandaş olarak kalmak istediğini belirten Gümüşel şunları dedi:
 
"Bundan sonra hiçbir partiye üye olmak istemiyorum, normal vatandaş olarak kalmak istiyorum. Çok sıkıldım, bir vatandaş olmak başka, bir partili olmak bambaşka. Hiçkimseye kırgınlığım yok. Şimdi istifa dilekçemi teslim ettim ve artık rahat olmak istiyorum."
 
 
 
İHA
 
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler