YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu'nun ayakkabıları sosyal medyayı salladı
CHP sponsorluğunda Türkiye tatiline devam eden Uruguay eski Devlet Başkanı Mujica'nın ucuz, Kılıçdaroğlu'nun ise pahalı ayakkabıları sosyal medyada olay oldu.
Kılıçdaroğlu'nun ayakkabıları sosyal medyayı salladı
07 Kasım 2015 / 15:15 Güncelleme: 07 Kasım 2015 / 15:24

CHP’nin 1 Kasım seçimlerine yönelik Uruguay’dan ithal edilen ve ‘dünyanın en fakir devlet başkanı’ denilerek algı operasyonuna malzeme yapılan Jose Mujica'nın, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’yla yediği yemek olay oldu.

Kahvaltı yapılan mekanda çekilen ve her iki liderin ayakkabılarının bulunduğu fotoğraf sosyal medyada alay konusu oldu. Mujica’nın eski püskü ayakkabıları hemen yanında oturan Kemal Bey’in 2 bin lira değerindeki Prada ayakkabılarıyla karşılaştırıldı.

Mujica’nın Türkiye’ye geldiğinde tahsis edilen eski aracın hatırlatıldığı paylaşımlarda, “Kılıçdaroğlu, ayağına giydiği ayakkabıların değeri kadar makam otosu göndermiş meğer” yorumları yapıldı.

rs-063.jpg

ya bunlar ne zaman akıllanacak
 // HORASAN ERENLERİ
yıllarca bizi me dedik diye koyun dediler her defasında tos vuruyoruz ama koç olduğumuzu bir türlü anlıyamadılar ...
08 Kasım 2015 Pazar 07:22
eski kemal
 // ahmt
bu müdür küçükken yatağa aç girdiğinini söylüyordu reklamlarda bikere sen küçükken hükümet chp idi ikincisi küçükken yatağa aç girdiğinini söylüyordu şimdi ikibinliralık ayakkabı giyiyorsun utanmıyormusun davet ettiğim misafir ini küçük düşürmeye bak adamın ayakkabısı eski...
07 Kasım 2015 17:31
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler