YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu'nun Avrupa turunda dikkat çeken isimler!
Demirtaş'ın ardından Kılıçdaroğlu da Avrupa turuna çıktı. İlk durağı Almanya... CHP liderine, Can Dündar'ın eşi Dilek Dündar, Rutkay Aziz, Zülfü Livaneli, Ataol Behramoğlu ve Levent Üzümcü'de eşlik ediyor.
Kılıçdaroğlu'nun Avrupa turunda dikkat çeken isimler!
30 Ocak 2016 / 13:50 Güncelleme: 30 Ocak 2016 / 13:50

Daha önceki Avrupa'ya ziyaretlerinde Türkiye'yi defalarca şikayet eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bugün Almanya'ya gitti.

Kılıçdaroğlu, hükümet karşıtı açıklamalarıyla dikkat çeken Yeşiller Partisi Eş Başkanı Cem Özdemir'le de bir araya gelecek, ardından sivil toplum kuruluşları temsilcileri, inanç ve kanaat önderleriyle görüşecek.

HEYETTEKİ İSİMLER DİKKAT ÇEKİYOR

CHP liderine; Rutkay Aziz, Zülfü Livaneli, Ataol Behramoğlu, Tarık Akan, Nebil Özgentürk, Sunay Akın ve Levent Üzümcü ile Can Dündar'ın eşi Dilek Dündar gibi isimler de eşlik ediyor.

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş da geçtiğimiz günlerde Fransa'ya gidip Türkiye'yi şikayet etmiş, PKK'ya tek bir kelime söylememişti.

 

STAR

 // Hsmn
Adam olun adam...hainler Türkiye'den umudunuzu kestiniz dimi zavallılar avrupalı sizin halinize gülüyor sadece....KK sen projesin iki yüzlü riyakar.......
31 Ocak 2016 07:23
Acaba anlatırlar mı???!!!
 // Muhafız
Acaba bu Avrupa'ya giden sözde insan hakları savunucuları Avrupa'lılara 4 yaşındaki Mevlüde İrem Çiftçi'yi, 5,5 aylık Ecrin Bebeği, 12 yaşındaki Murat Alper'i kimlerin ŞEHİT ettiğini,Yasin Börü'nün hunharca nasıl yakılarak katledildiğini,çocukların karne günü okullarına bomba atılarak 5 çocuğu kimlerin yaralandığını,devletin ambulanslarının kimler tarafından yakıldığını,Cizre'de hastanenin kimler tarafından bombalanarak hastanenin kullanılamaz hale getirildiğini anlatırlar mı acaba????!!!...
30 Ocak 2016 Cumartesi 16:40
kılıç
 // ali
Kılıç git sana oy verir avrupa ama Türkiye sana vermez oy sen tam bir boş adamsın kılıç...
30 Ocak 2016 16:29
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler