YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu'nun açıklamalarına Davutoğlu'ndan ilk tepki
AK Parti'nin Meclis Başkan adayını açıklayan Başbakan Ahmet Davutoğlu, Kılıçdaroğlu'nun açıklamalarını da değerlendirdi.
Kılıçdaroğlu'nun açıklamalarına Davutoğlu'ndan ilk tepki
26 Haziran 2015 / 13:37 Güncelleme: 26 Haziran 2015 / 13:39

Başbakan Ahmet Davutoğlu, bugün partisinin Meclis Başkanı adayını açıkladı. Davutoğlu, açıklamasının ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Davutoğlu'na, Kılıçdaroğlu röportajı da soruldu.

Başbakan Davutoğlu, "Sayın Baykal, kişisel anlamda karşılıklı saygımız vardır ama Meclis Başkanlığı ile koalisyon görüşmelerinin alakası yoktur. Şuana kadar hiçbir resmi temas olmamıştır. Sayın Kılıçdaroğlu'nun açıklamalarının son derece olumlu buluyorum.
 Kim bizimle görüşmek isterse onunla görüşürüz. Kimseye kapıyı kapatmadık. Biz de makam kaygısı yok biz hepimiz ortak bir gaye için çalışıyoruz."
dedi.

 // Rasi
AK Parti uyesiyim. CHP ile bir koalisyona siddetle karsiyim. En kucuk bir devlet mekanizmasi onlara asla emanet edilemez. Boyle bir koalisyon dusunuluyor ise, oncelikle genis ve saglam bir kamuoyu anketi yapilmalidir. Neticenin ezici cogunlukla "red" istikametinde olacagindan eminim. Aman ha aman...!!!...
26 Haziran 2015 15:41
Yapın koalisyonu
 // Rıza
Siz İslam düşmanları ile koalisyon yapın 13 yıldır Ak Partiye oy veren ben bir daha Ak Partiye oy verirsem şerefsizim......
26 Haziran 2015 14:23
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler