YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu'ndan yeni skandal! OHAL'e darbe dedi
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 15 Temmuz'a değil FETÖ'cülerin kabusu olan OHAL'e darbe dedi. Kılıçdaroğlu daha önce de 2016 yılında 3 darbe oldu diyerek OHAL'in de darbe olduğunu söylemişti.
Kılıçdaroğlu'ndan yeni skandal! OHAL'e darbe dedi
14 Kasım 2017 / 18:29 Güncelleme: 14 Kasım 2017 / 18:40

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bugün partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmasa skandal ifadelerini sürdürdü. Kılıçdaroğlu onlarca şehit binlerce gazi verdiğimiz 15 Temmuz kalkışmasına değil bu kalkışmayı yapan FETÖ'cülerin kabusu olan OHAL'in ilan edildiği 20 Temmuz'a darbe dedi. Bununla da yetinmeyen Kılıçdaroğlu "Bu darbenin hakkından gelme" sözü verdi!

FETÖ'YE İNDİRİLEN "DARBE" ZORUNA GİTTİ!

15 Temmuz darbe ve işgal girişimini ağzına almayan, aldığı zaman da FETÖ'nün tiyatro tezine benzer ifadelerle "kontrollü darbe" gibi söylemlerde bulunan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Fetullahçı hainlerin bir bir enselenip yargı önüne çıkarılmasını sağlayan Olağanüstü Hal'i ve ilan edildiği tarihi "darbe" olarak nitelendirdi.

FETÖ'CÜLERE MORAL VEREN CÜMLELER!

Kılıçdaroğlu, partisinin haftalık grup toplantısında OHAL için "Hiç kimse 20 Temmuz darbesini unutmasın. Eğer hapishaneler tıka basa doluysa hiç kimse 20 Temmuz darbesini unutmasın" dedi ve içerideki FETÖ'cülere moral verebilecek şekilde "O darbenin hakkından gelmek CHP'nin boynunun borcudur" dedi.

TANKIN KARŞISINA ÇIKARIM DEMİŞ, HAVALİMANINDAN KAÇMIŞTI!

OHAL ilanını "darbe" olarak adlandırıp hesap soracağını iddia eden Kılıçdaroğlu 15 Temmuz gecesinde Havalimanında darbecilerin olduğunu öğrenince Bakırköy Belediye Başkanının evine kaçmış, oradan da ayarladıkları bir vapurla başka bir noktaya kaçmıştı.

DAHA ÖNCE DE SÖYLEMİŞTİ

Kılıçdaroğlu bu skandal sözlerini daha önce de ifade etmişti. Kılıçdaroğlu, ''2016 yılında 3 darbe oldu. Sayın Davutoğlu'nun bir kişi çağırıyor Saray'a. Dilekçeyi koyuyor önüne istifa et diyor. Sonra 15 Temmuz, hep birlikte mücadele ettik bir kişi çıktı 'Bu Allah'ın bir lütfu dedi. Üçüncü darbe OHAL ilan edilmesi.'' demişti.

 

A Haber

Maalesef adam hakli
 // Melike
Dogru demis. Kizim Almayada calisiyordu eski Tubitak calisani diye sirf iptal edildi pasaportu isini gucunu herseyini kaybetti. Nedenini bile ogrenemedi cocuk hala. Isin komigi Tubitantan ayrilma sebebi devletin bu fetoculara kurumu teslim etmis olmasiydi cunku hic sevmedik ailece, bu yollarda beraber yurumedik hic. Uc bes yalaka disinda herkes biliyor sivil darbeyi ve bu iktidari goturen olacak. Yayinlayin basin ozgurlugu adina lutfen, duyulsun artik sesimiz. ...
15 Kasım 2017 Çarşamba 11:32
 // Zülmüyaşayankişi
Fetö, PKK ve Vatan hainleri ile hukuk adı altında millete zulmeden zalimleri Allahüteala her iki alemde de kahhar ismi ile kahreylesin. Amin....
15 Kasım 2017 08:23
Gerçekler genel de acıdır!
 // Ahmet Y.
Ammavelakin, kabul edilmesi gerekir. O da şudur ki; K.K. kendi başına bir hiçtir. K.K.yı K.K. yapan yüzde 25 lik zihniyettir. Bu zihniyetin de malesef, bir kısmı süzme hain, diğer kısmı ise, beyinsizdir. İşte K.K. yı k.k. yapan bu zümredir. Kabul etsekte etmesekte, bu böyledir....
15 Kasım 2017 Çarşamba 00:38
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler