YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu'ndan tepki çeken Kürt sorunu çıkışı
Kılıçdaroğlu'ndan tepki çeken Kürt sorunu çıkışı
10 Nisan 2016 15:44
CHP Lideril Kılıçdaroğlu, Kürt sorununun siyasi olduğunu belirtti ve "adam öldürmekle bir sorun çözülmez" diye konuştu. Kılıçdaroğlu'nun Aile Bakanı hakkında yaptığı skandal açıklamaları henüz unutulmamışken yeni açıklaması da tepki çekti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Adapazarı'nda 'Birlik ve Dayanışma' toplantısında gazetecilerin sorularını cevapladı.

Kılıçdaroğlu "Kürt meselesini nasıl çözeceksiniz?" yönündeki soruya cevap veren Kılıçdaroğlu ilginç açıklamalarda bulundu:

"SAMİMİ OLARAK MASAYA OTURMAK GEREK"

"Türkiye'nin 35 yıldır çözülemeyen sorunu. 4 siyasi partinin lideriyle samimi olarak masaya oturmak gerek. Bunu sağlamak için TBMM Başkanı'na mektup verdim. Bu konuda genel başkanların görüşünü alalım dedim. Meclis başkanı 'Peki' dedi. Ama siyasi parti liderlerini davet etmedi. Yukarıdan izin alamadığı için.

"ADAM ÖLDÜRMEKLE BİR SORUN ÇÖZÜLMEZ"

Gazi mecliste bu sorunu çözmek için daha aktif rol üstlenmek zorundadır. Adam öldürmekle bir sorun çözülmez. Siyasi sorundur, siyasetle çözülmesi gerekir.

"BU SORUNU CHP DIŞINDA KİMSE ÇÖZEMEZ"

Vatandaşın desteğini almak gerek. İngiltere, İspanya nasıl çözdü?... Bu sorunu CHP dışında kimse çözemez. Bizim genlerimizde Kuvayi Milliye ruhu vardır"

1
 // 1
Bir Kürt sorunu mu var 2 eğer varsa ben burda Kürtlerle beraber 25 senedir yaşıyorumherhangi bi sorun yok He eğer senin şahsi sorunların varsa o da hükümeti devleti ilgilendirmez + ölenlerin Kürt değil ne idugu belirsiz kişiler yada Ermeniler onlara da uzuluyosan bu senin tercihin ama bunu da açıkça söyle zeka yetmezligiyle söylediğin sözler bir cisimden ve bir eşyadan daha az akla sahip olduğunu gösteriyor. Zekanı da bu kadar açıkça beyan etme istersen...
11 Nisan 2016 06:38
bir doktora götürün bunu
 // muammer bekaroğlu
Benim algıladığım şey bu insanın hasta olması birisi hayıriçin bunu doktora götürsün.SSK yı nasıl batırdıysa bugünde ülkeyi batırır benden söylemesi
l...
10 Nisan 2016 Pazar 19:38
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler