YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu'ndan taziyelerini bildiren Davutoğlu'na hakaret
Kılıçdaroğlu'ndan taziyelerini bildiren Davutoğlu'na hakaret
25 Kasım 2014 15:40
Başbakan Davutoğlu, grup toplantısında kayınvalidesi vefat eden Kılıçdaroğlu'na taziyelerini bildirdiğini fakat Kılıçdaroğlu'nun aynı gün kendisine hakaret ettiğini söyledi.

Başbakan Ahmet Davutoğlu, geçtiğimiz günlerde konuşma yaptığı sırada Kılıçdaroğlu'nun kayınvalidesinin vefat ettiği haberini almış ve CHP Liderine yönelik eleştirilerini sonlandırarak taziyelerini bildirmişti.

Davutoğlu, bugün AK Partililere seslendiği grup toplantısında, Kemal Kılıçdaroğlu'nun taziyeleri kabul etmesinin hemen ardından kendisine hakaret ettiğini öğrendiğini anlattı.

Eşine hürmeten bugün susuyorum

Kılıçdaroğlu'nun bu tavrının kendisini derinden üzdüğünü anlatan Başbakan, "Taziye gününde yaptığı konuşmaları önüme getirip cevap verecek misiniz dediler, hayır dedim. Ama ben kendisine bugün de bir şey demeyeceğim. Muhterem eşlerine hürmeten bugün kendisinden bahsetmeyeceğim" dedi.

Gelin üslubumuzu yumuşatalım

Devamında siyasi liderlere seslenen Ahmet Davutoğlu, "Gelin üslubumuzu yumuşatalım. Neyi nerede nasıl konuşacağımızı standartlaştıralım. Gelin acıyı da paylaşmayı bilelim" diye konuştu.

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler