YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu'ndan şehit yakınlarına ağır hakaret
CHP lideri Kılıçdaroğlu, kendisine yumurta atıp protesto eden şehit yakınları için "şerefsiz" diyerek, dinsizlikle suçladı.
Kılıçdaroğlu'ndan şehit yakınlarına ağır hakaret
24 Mayıs 2016 / 22:25 Güncelleme: 24 Mayıs 2016 / 22:26

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada Ankara'da katıldığı şehit cenazesinde kendisini yumurta atıp protesto eden şehit yakınlarına ve PKK'yla görüştüğünü iddia ettiği AK Parti'ye hakaret etti.

Kılıçdaroğlu kendisine tepki gösteren şehit yakınlarını "dinsizlikle" suçlayarak, "Şehide ve şehidin cenazesine saygısızlık gösteriyorsun. Senin Müslüman olma anlayışını bile ben sorguluyorum. Bu yumurta atanlar AKP, PKK ile görüşürken bir şey dedi mi? Bu yumurta atanlar PKK ile görüşenler kadar şerefsiz" dedi.

PROTESTO EDİLMİŞTİ

Van'ın Gürpınar ilçesinde terör örgütü mensuplarıyla çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Özgür Kara ile Mardin'in Nusaybin ilçesindeki operasyonda şehit düşen Piyade Astsubay Üstçavuş Erhan Yıldırım için Kocatepe Camisi'nde geçtiğimiz cuma günü düzenlenen şehit cenazesine katılan Kılıçdaroğlu'na yumurtalı saldırı düzenlenmişti. 

DAHA ÖNCE DE AĞZINI BOZMUŞTU

Kemal Kılıçdaroğlu eski Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'na yönelik edep dışı hakaretlerde bulunmuştu.

ERDOĞAN'A DA HAKARET ETMİŞTİ

Kılıçdaroğlu, halkın oylarıyla seçilmiş Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı "diktatörlükle" suçlamış, bununla da yetinmeyerek, namus ve şerefine dil uzatmıştı.

 // yalın
Kürsüye kafası kıyak vaziyette çıkıyor galiba....
25 Mayıs 2016 07:29
1
 // 1
kunut dualarını Ayet sanıyor bunun dinden anladığı bu kadar islamin ve imanın şartlarını sorsan onları tam sayamaz ve birbirine karıştırır bu ...Gelmiş burda kendine bakmadan başkasını dinsizlikle itham ediyor bi kere hiç bir Müslümanın kimseye dinsiz demeye hakkı olmadığı kendi inanclarindan gelir ......
25 Mayıs 2016 06:57
bu mahlûkun türünü bilen var mı?
 // aslan
bu mahlûkun türünü bilen var mı?...
25 Mayıs 2016 Çarşamba 00:07
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler