YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu'ndan şehit cenazesindeki tepkiye ilk yorum
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, şehit cenazesinde önüne kurşun atılmasına sert tepki gösterdi. Kılıçdaroğlu, kendi önlemlerini kendileri alacaklarını belirterek, "Feriştahı gelse beni ölümle tehdit edemez" dedi.
Kılıçdaroğlu'ndan şehit cenazesindeki tepkiye ilk yorum
08 Haziran 2016 / 20:04 Güncelleme: 08 Haziran 2016 / 20:08

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, şehit cenazesinde gösterilen tepkiye ilişkin basın toplantısı düzenledi. Kılıçdaroğlu, tepkiyi "Cemaatin arasına katılan 5-6 kişi provokasyon yaptı." şeklinde yorumladı.

Cenazede önüne kurşun atıldığını belirten CHP Lideri, konuşmasında şu ifadeleri kullandı: "Cemaate saygılarımı ve hürmetimi sunuyorum. Cemaat son derece saygılı şekilde eda etmiştir. Ama aralarındaki 5-6 kişi özellikle provakasyon yapıyor, cemaati tahrik etmeye çalışıyor. Camide siyaset yapılmaz. O nedenle cemaat saygı içinde namazını kılmıştır.

"BU KURŞUNU POLİSE TESLİM EDECEĞİZ"

Namaz sonrası bağaran bir kişi, eski Cumhurbaşkanımız, İçişleri, Başbakan'n önünden geçerek bir kurşunu bana atmıştır. Yerden almak istedik, koruma arkadaşlar kağıda sararak aldı. Biraz sonra bu kurşunu tutanakla polise teslim edeceğiz.

"FERİŞTAHI GELSE BENİ ÖLÜMLE TEHDİT EDEMEZ"

Bir kişi Cumhurbaşkanı, Başbakanın, İçişleri Bakanı'nın önünden gidecek ve beni sözde ölümle tehdit edecek. Onun feriştahı gelse beni ölümle tehdit edemez. İnsanımı seviyorum. Beni üzen nokta bu olayların emniyetin gözü önünde gerçekleşmiş olması.

"KENDİ ÖNLEMLERİMİZİ KENDİMİZ ALACAĞIZ"

Bize, 'kendi önlemlerinizi kendiniz alınız' diyorlar. Bundan sonra görecekler, kendi önlemlerimizi kendimiz alacağız."

 // Kenan
Bile bile kasten yapıyor kendisinin orda istenmediğini gayet ve net bir şekilde biliyor. Hiçbir şehit yakını bendahil onu orda görmek istemez....
09 Haziran 2016 06:53
senin yerin pkk
 // muammer bekaroğlu
çok ucu< kahramanlık yapıyorsun neişinvardı orada git cezaevlerideki teröristleri ziyaret et ...
08 Haziran 2016 Çarşamba 23:59
vatan haini
 // hasan
atatürkü kendine kalkan yapmıß, bütün sol terör örgütlerine destek veriyor, leşlerine taziyeye gidiyor, anasının sütüne tuz karışmış...
08 Haziran 2016 22:37
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler