YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu'ndan şehit ailesine taziye ziyareti
Kılıçdaroğlu'ndan şehit ailesine taziye ziyareti
10 Eylül 2015 23:25
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Iğdır'da şehit düşen polis memuru Fehmi Şahin'in ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Alınan bilgiye göre, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün korumalığını da yapan şehit Şahin'in ailesinin Mamak'taki evine giden Kılıçdaroğlu, şehidin eşi Çiğdem, oğlu Yağız, Bitlis'te uzman çavuş olarak görev yapan kardeşi Erhan ve annesi Nezahat Şahin ile görüştü.

Şehidin ailesine başsağlığı dileklerini ileten Kılıçdaroğlu, olaydan duyduğu derin üzüntüyü dile getirdi.

Olayların son bulması için elinden gelen tüm gayreti gösterdiğini, hükümete bu konuda ihtiyaç duyacağı desteği vermeye hazır olduklarını belirten Kılıçdaroğlu, şehit polis için Fatiha da okudu.

Kılıçdaroğlu'na ziyaretinde Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Ankara Milletvekili Ali Haydar Hakverdi de eşlik etti.

 

AA

chp nereye gidiyor
 // İbrahim
lan ne yüzsüzlük; aynı gün hdp ye git özür dile birileri adına sözüm ona, sonra gel şehit evine. siyasi görüşü chp li olabilir birisinin, onu anlarım; fakat şu adam ve ekibinin yaptıklarını görünce hala o eller nasıl chp ye mühür basar? heyhat diyorum heyhat ! chp nin çizdiği istikametten sapması, akp nin doğru yolda olduğunu gösterir, tabi gören gözlere...
10 Eylül 2015 Perşembe 23:47
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler