YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu'ndan 'provokatif' çağrı
Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara Valiliğinin, CHP Gençlik Kolları'nın yarın gerçekleştirmeyi planladığı yürüyüşe izin vermemesiyle ilgili provokatif bir çağrı yaparak, "Yarın yürüyeceğiz, bütün gençleri bekliyorum" dedi.
Kılıçdaroğlu'ndan 'provokatif' çağrı
19 Mayıs 2016 / 00:10 Güncelleme: 19 Mayıs 2016 / 13:10

Kılıçdaroğlu, Sheraton Otel gerçekleştirilen Çankaya Belediyesi tanıtım gecesine gelişinde, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Bir gazetecinin, CHP Gençlik Kolları tarafından yarın Güvenpark'tan Anıtkabir'e gerçekleştirileceği duyurulan ve kendisinin de katılacağı yürüyüşe Ankara Valiliğince, güvenlik açısından uygun olmadığı gerekçesiyle izin verilmediğini hatırlatarak, değerlendirmesini sorması üzerine, Kılıçdaroğlu, "Yarın yürüyeceğiz, bütün gençleri bekliyorum." ifadesini kullandı.

yemezler
 // HAMIDO SEVDALISI RUZGAR İBO
genclerın ısı gucu yok senı dınlesınler mıllet vekıllerın senı dınlemıyo.once mılletvekıllerıne sozunu gecır sonra genclere seslen.mıllet uyandı artık kemal.bu genclık.bu mıllet .yalancı tutarsız sozunde durmayan.kımsenın sozunu dınlemez.kımse bu mılletı genclıgı enayı yerıne koymasın kımın ne oldugunu cok ıyı bılıyoz .kemaldokunulmazlıkların ucu sana gelınce nasıl gerı adım attınız...
19 Mayıs 2016 Perşembe 10:15
belliydi
 // mesut yazıcı
günler öncesinden ortamı germeyi başladı ya.koyunlar hala bu partiye oy veriyorlar. nede olsa CHP li koyun lar...
19 Mayıs 2016 08:46
Omrun
 // uykucu
Millete/Ummete tuzak kurmakla gecti....
19 Mayıs 2016 Perşembe 08:23
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler