YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu'ndan MHP'ye tepki
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, MHP'nin olağanüstü toplantıda ret oyu kullanmasını "Bende hayal kırıklığı oldu" şeklinde yorumladı.
Kılıçdaroğlu'ndan MHP'ye tepki
03 Ağustos 2015 / 07:03 Güncelleme: 03 Ağustos 2015 / 08:22

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yarın sonuncusu yapılacak olan istikşafi görüşmerin öncesinde, Habertürk TV'de Yavuz Semerci'nin sorularını yanıtladı.

CHP’nin terör olaylarının nedenlerinin araştırmasına yönelik Meclis araştırması açılması önerisine AK Parti’yle birlikte ret oyu kullanan MHP'yi topa tutan Kılıçdaroğlu, şunları söyledi:

MHP BENDE HAYAL KIRIKLIĞINA NEDEN OLDU

"Hem teröre karşı en sert demeçleri vereceksiniz, hem de 32 gencimizin katledilmesinin araştırmasına engel olacaksınız. Bu kadar ölüm olduğu bir dönemde Meclis kapalı olur mu? MHP bende hayal kırıklığına neden oldu."

 // Rasim DUMAN
Arkadaslar bakin Avarel son zamanlarda ne kadar da sakin, nazik ve munis... Sizin de dikkatinizi cekmistir.. Koalisyon ortagi olma ihtimali, adamcagiza, aslinda hic te fitratinda, tabiatinda,mesleginde ve mesrebinde olmayan isleri yaptiriyor, sozleri soyletiyor. Siz de verin artik bir "umum mudurluk"... Ozlemis zahir......
02 Ağustos 2015 23:47
 // baybars
Duygusala bağladın kemal bir üzülüyorsun bir hayal kırıklıgı yaşıyorsun ne olur sakın küsme emi yoksa fethullah amca sana cok kızar seni koca chpnin başına koydu ne zannettin her sey bu kadar kolaymı zannettin ds dur tarihe vereceğin bir hefsap var kemal efendi...
02 Ağustos 2015 23:24
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler