YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu'ndan İnce'nin adaylığıyla ilgili ilk yorum
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce'nin genel başkanlığa adaylığını açıklamasının ardından, "gayet güzel arkadaşlar" yorumunda bulundu.
Kılıçdaroğlu'ndan İnce'nin adaylığıyla ilgili ilk yorum
18 Ağustos 2014 / 12:04 Güncelleme: 18 Ağustos 2014 / 17:09

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce'nin genel başkanlığa adaylığını açıklamasıyla ilgili olarak, "Bir yarışa gireceğiz. Adaylık açıklaması beni son derece mutlu etti" dedi.

İstanbul'dan dönüşünde Esenboğa Havalimanında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce'nin, "Partimde de ülkemde de diktatör istemiyorum" yönündeki ifadesini nasıl değerlendirdiği sorusuna, "Hiç kimse kendi ülkesinde diktatör istemez" diye yanıt verdi.

Muharrem İnce'nin adaylığını değerlendiren Kılıçdaroğlu, "Bir yarışa gireceğiz. Adaylık açıklaması beni son derece mutlu etti. Umarım güzel bir yarış olacaktır" dedi.

"CHP içinde bir diktatör olduğu" eleştirisine yorumunun sorulması üzerine Kılıçdaroğlu, "Ben bu tür kısır tartışmalara girmem. Bu konuda karar verecek olan partinin kendi üyeleridir" ifadelerini kullandı.

Gazetecilerin yolu kesildi

İstanbul'da özel bir programı olduğu belirtilen Kılıçdaroğlu'nun takip edilmemesi için gazetecilerin yolu kesildi. Konvoydaki koruma araçlarından biri yol üzerinde durdu. Araçtaki görevliler kaputu açarak bir süre motora baktı. Kılıçdaroğlu'nun bulunduğu minibüs uzaklaştıktan sonra koruma aracı yoluna devam etti.

DHA

VAY KEMAL VAY
 // ADEMOĞLU
Evet genel müdür Muharrem İncenin açıklamaları gayet güzel.Sen de onayladın böylece.Sen buydun işte.İnce seni deşifre etmiş oldu.Ona buna çamur atma birdaha.Adamın ipini böyle çıkarırlar pazara sonra.Bu dünya etme bulma dünyası.Katakulliyle gelen katakulliyle gider.Bay Kemal...
18 Ağustos 2014 Pazartesi 17:06
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler