YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu'ndan ilginç soru: Niye oy vermediniz?
Adana'da bölge halkıyla buluşan Kılıçdaroğlu, 'size vaatlerde bulunduk, niye oy vermediniz' sözleriyle çiftçiye sitem etti.
Kılıçdaroğlu'ndan ilginç soru: Niye oy vermediniz?
04 Haziran 2016 / 01:57 Güncelleme: 04 Haziran 2016 / 01:58

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Adana'nın Karataş İlçesi'ne bağlı Yenice Mahallesi'nde tarlada çapa yaptıktan sonra mevsimlik tarım işçilerinin kaldığı çadırları ziyaret etti.
Sıkma yiyip çay içen Kılıçdaroğlu, daha sonra Seyhan Otel'e geçip 'Adana Tarımına Sahip Çıkıyor' toplantısında çiftçilerle buluştu.

"NİYE OY VERMEDİNİZ?"

Burada bir konuşma yapan CHP lideri çiftçilere vaatlerini hatırlatarak, "niye oy vermediniz, silkinip kendimize gelmemiz lazım" dedi.

Kılıçdaroğlu şunları söyledi:

Hepimiz silkinmek ve kendimize gelmek zorundayız. Hepimiz sormak zorundayız 'Nereye gidiyor bu ülke?' diye. Mazottan söz etiniz 'Pahalıdır' diye. Doğru, dünyanın en pahalı mazotunu Türk çiftçisi kullanıyor. Size söyledik mazotta ÖTV'yi KDV'yi kaldıracağız. Niye oy vermediniz?

Oy vereceksiniz. Şu soru aklına geliyor, 'Oy vereceğiz ama acaba yapabilirler mi?' 14 yıldır yapmadılar, beceremediler, memleketi bu hale getirdiler. Ben sizden 4 yıl yetki istiyorum."

chp nin neyine güveneilirki
 // muammer bekaroğlu
sadece allah birdir derlerse inanırım onunda doğru olduğu için ben halkı için çalışan bir chp li görmedim kırk sene daha görmeyiz çünki sizin geçmişinizi iyi biliyor ülke insanı size oy verenlerse aristokratlar yani beyazlar...
04 Haziran 2016 Cumartesi 15:07
CHP iktidarı mı..allah korusun ama asla olmayacak zaten..
 // hursit dilaver
o 4 yılı ecevit de istemişti. 79larda yağ, benzin, sigara kuyruğu yanında günde 3+3 saat elektrik kesintisi ile tanıştık. 2000lerde yazarkasalar, anayasa fırlatmalar, gecelik 7000 faizler,amerikan direktifleri ile tanıştık.92lerde de almanlardan silah istediğimizde ,hadi ordan bunları doğuda kullanacaksınız demişlerdi.hele bir 78lerde o U2 olayları olduğunda baştaki zat, amerika ve rusya anlaşsın,demişti.( U2 bizim tepemizde uçuyordu)gıkımız çıkmadı.maaşlar deprem parası ile ödeniyordu yahu.....
04 Haziran 2016 Cumartesi 14:56
65deki misyonerler gibisiniz.
 // hursit dilaver
basit.. evlerimize vebalı evi gibi galoşla falan geldiğiniz için.ayakkabı çıkarmadığınız için. ezan okunurken hala ayak ayak üstüne atmaya devam ettiğiniz için. evde sigara içtiğiniz için. çayımızı mikroplu gibi bakarak içmediğiniz için.. daha sayayım mı..bu devrin jöntürkleri,beyaz türkleri olduğunuz için.1965lerde doğuyu gezen misyonerler, bazı köylerde bedava prezervatif dağıtırken,bazı köyleri es geçerlerdi..neticeleri şidi alınıyor. CHPnin ve doğunun insan ve din yapısına bakın anlarsınız...
04 Haziran 2016 Cumartesi 14:48
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler