YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu'ndan hükümete Cizre için tepki
Kılıçdaroğlu'ndan hükümete Cizre için tepki
14 Eylül 2015 14:56
CHP lideri, PKK'nın terörü şehirlere yaymak için çabaladığı sırada üs olarak seçtiği Cizre ile ilgili hükümeti suçladı..

PKK Cizre'de sivil halk görünümündeki teröristlerle asker ve polislere bir saldırı düzenleyerek, Cizre'de bir kanton bölge oluşturmaya çalıştı. Valiliğin ilan ettiği sokağa çıkma yasağıyla birlikte Cizre sokakları teröristlerden temizlendi, sonra da yasak kaldırıldı.

KILIÇDAROĞLU CİZRE İÇİN HÜKÜMETİ SUÇLADI

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cizre'de yaşananlarla ilgili hükümeti suçladı ve şöyle dedi: "Cizre'de aç kapa demokrasisi uygulanıyor. Ne sıkıyönetim devletlerin elinde bir oyuncaktır, ne de demokrasi askıya alınacak bir değerdir"

Normal
 // uykucu
Yani diyor ki; Cizre'de pkk hakimiyeti ele alsin, belediyereisi'nin dedigi gibi oz yonetim! ilan edilsin, bayrak yere atilsin, kaymakam ve jandarma komutani asilsin, Devletin Vatan/Millet uzerindeki hakimiyeti zaafa ugrasin, polis ve asker sehid edilsin vs vs. Ben de Dersim ermenisi yemus'un oglu Kemal kitabindan tanidiginiz carkci k.k olarak bu duruma zil takip oynayayim....
14 Eylül 2015 Pazartesi 15:10
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler