YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu'ndan flaş karar: Köşk'e çıkacak!
Kılıçdaroğlu'ndan flaş karar: Köşk'e çıkacak!
29 Ağustos 2014 11:15
CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu yarın Anıtkabir, Çankaya Köşkü ve Atatürk Kültür Merkezi'ndeki resmi törenlere katılacak.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle Cumartesi günü saat 08.45’de Anıtkabir’de düzenlenecek olan Atatürk’e saygı ve Anıtkabir’de Atatürk’ün mozolesine çelenk koyma törenine katıldıktan sonra, saat 09.45’de

Cumhurbaşkanlığı Köşkü’ne çıkacak ve saat 10.00’da 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle Cumhurbaşkanı’nın kabul töreninde hazır bulunacak.

Genel Başkan Kılıçdaroğlu saat 11.00’de de Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek resmi geçit törenini de şeref locasından izleyecek.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu aynı gün saat 16.30’da Çankaya Belediyesi’nin düzenlediği Lozan Parkı’nın açılışında hazır bulunacak, saat 18.00’de de Batıkent’te Yenimahalle Belediyesi Spor Kompleksi’nin açılış törenine katıldıktan sonra saat 19.15’te Ankara Esenboğa’dan İstanbul Sabiha Gökçen havaalanına hareket edecek. Kılıçdaroğlu İstanbul’da da etkinliklere katılacak. 

GEL DE CUMHURBAŞKANI GÖR
 // ADEMOĞLU
Gelme gelme senin yokluğunu hiç kimse hissetmez inan.Senin yerine CHP nin çaycısı gelse daha çok ses getirir ve farkındalık yapar.CHP li vekiller her defasında her ortamda bu ülkeyi kuranın CHP olduğunu söylerler.Fakat kurduğu devleti iyi yönetememişler.Ondan dolayı 60 yılı aşkındır iktidar yüzü görmemişler.Aslında CHP bu devleti kurmuşlar ama Lozanda İngilizlere teslim etmişler sarhoş İnönü eliyle .Hiç bir törene ve meclise gelme genelmüdür bizler üzülmeyiz merak etme....
29 Ağustos 2014 Cuma 14:57
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler