YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu'ndan flaş karar
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul programını iptal ederek Dağlıca'daki çatışmada şehit düşen Yarbay İhsan Ejdar'ın cenaze törenine katılmak için Ankara'ya dönüyor.
Kılıçdaroğlu'ndan flaş karar
18 Ekim 2015 / 12:23 Güncelleme: 18 Ekim 2015 / 12:24

Hakkari'nin Yüksekova İlçesi'nin Irak sınırındaki Dağlıca bölgesinde PKK'lı teröristlere yönelik düzenlenen operasyonda, Tabur Komutanı Bordo Bereli Yarbay İhsan Ejdar'ın 2 askeriyle birlikte şehit olmuştu. Yaralı bir asker de hastanede kurtarılamayarak şehit düşmüştü.

KILIÇDAROĞLU, CENAZE İÇİN PROGRAMINI İPTAL ETTİ

CHP Genel Merkezi'nden yapılan açıklamada, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun İstanbul programını iptal ederek, Hakkari'nin Yüksekova ilçesi Dağlıca bölgesinde çıkan çatışmada şehit düşen Tabur Komutanı Bordo Bereli Yarbay İhsan Ejdar'ın (43) Kocatepe Camii'nde ikindi namazını müteakip kılınacak cenaze törenine katılacağı bildirildi.

NERELERE GİDECEKTİ?

Ankara'daki patlama sonrası, 1 Kasım'a kadar tüm seçim mitinglerini iptal eden CHP, yerel çalışmalar yapma kararı almıştı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bu kadar kapsamında bugün İstanbul 2 Nolu Seçim Çevresi ilçelerini ziyaret edecek ve Gaziosmanpaşa Cumhuriyet Meydanı'nda konuşacaktı.

Eyüp ve Kağıthane ilçelerine de ziyaretlerde bulunmayı planlayan Kılıçdaroğlu, Sarıyer Belediyesi Yaşar Kemal Kültür Merkezi'nde İstanbul'daki muhtarlarla bir araya gelecekti.

proğramı yokki
 // erdoğan
kemal beyin planı proğram'ı yok ki iptal etsin ortalıkta dolaşıp duruyor garibim...
18 Ekim 2015 Pazar 18:01
 // Salim
Bu nebiçm cumhuriyet halk partisi bu nebiçim sözde lider hem tererö terör diyemeyen bir ahlaksızla kolkola gönul gönüle olacaksın birde utanmadan sıkılmadan herifin yaptıklarına gençtir gençligine heyecanına bagışlayın diyeceksin birde TÜRKİYE CUMHURİYETİ'nin degeli ve şerefli şehit olmuş komutanının. Cennazesine katılacaksın bu büyükbir seviyesizliktir...
18 Ekim 2015 15:40
"kaynak benim" diyen vatandaş. sen sadece kuklasın.
 // zülfikar
hdp ile gülüşen poz ver, sonra git cenazeye. görüntü vatanseveri...
18 Ekim 2015 Pazar 13:28
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler