YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a ağır hakaretler!
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, "Lozan'ı zafer diye yutturmaya çalıştılar" sözlerine tepki gösterdi.
Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a ağır hakaretler!
30 Eylül 2016 / 13:48 Güncelleme: 30 Eylül 2016 / 13:49

Kılıçdaroğlu, Lozan neden gündeme gelir. Bu kadar işsizlik yoksulluk varken, insanlar can derdindeyken. Lozan neden gündeme gelir? Lozan Türkiye’nin tapu senedi. Biz Lozan’ı savunuyoruz onlar Sevr’i savunuyorlar" dedi.

Çıkıp şu soruya cevap versin: Sen Sevr’i mi savunuyorsun?

Biz cumhuriyeti onlar hilafeti, biz vatandaşı onlar kul olmayı savunuyorlar. Ne demektir. O koltuğa cumhuriyetin ve Lozan’nın sayesinde oturduğunu unutmayacaksın arkadaş.

"KİM OLUYORSUN SEN, ADAM GİBİ CUMHURBAŞKANLIĞI YAP"

Kim oluyorsun sen. Nasıl böyle konuşabilirsin. Tarihine ihanet etmeye kimsenin hakkı yoktur. 

Cumhurbaşkanıysan otur adam gibi cumhurbaşkanlığını yap. Tarih bilmiyorsan çağır tarihçileri öğren. Böyle bir konuşma olamaz. Cumhurbaşkanı koltuğunda oturan ülkesini satamaz.

Dün Lozan tapu senedidir diyeceksin bugün Lozan ülkeyi satmaktır diyeceksin.

Nasıl bir anlayış bu? Sizin anladığınız Yenikapı ruhu buysa biz buna karşıyız. Biz ülkemizi seviyoruz. Kendi tarihimize ihanet etmedik etmeyeceğiz.

YENİKAPI RUHU

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Şimdi yine diyecekler, 'Yenikapı ruhundan vazgeçti Kılıçdaroğlu'. Eğer sizin anladığınız Yenikapı ruhu buysa biz bu ruha karşıyız" dedi.

Biz ülkemizi seviyoruz, tarihimizi seviyoruz, tarihimizle gurur duyuyoruz, Cumhuriyetimizle gurur duyuyoruz. Kendi tarihimize ihanet etmedik, etmeyeceğiz."

 // Akif
Allah senin belanı versin lanet olsun sana kılıçdaroglu kesin fetocu bu hain...
01 Ekim 2016 07:41
 // Konyalı hüseyin Karadağ
Sevgili kardeşlerim KK hakkında yorum yapmaya bile gerek duymuyorum. Çünkü o şahıs benim için yok hükmünde. Ama lozanı imzalayan dedesi İnönü hakkında o zaman görüşmeler sırasında Lozan da bulunan ABD sefiri şöyle demiştir. (Anlaşma imzalanırken o kadar sarhoştuki Anadolunun hepsini istesek haberi olmayacaktı).saygılarımla....
01 Ekim 2016 00:19
 // Konyalı hüseyin Karadağ
Sevgili kardeşlerim inanın bu Lozan olayını anlatmaktan dilimde tüy bitti.Bu o kadar alçakça bir anlaşmadırki tam bir komedi. Ama anlamadığım İlber Ortaylı gibi profların bile bunu zafer gibi göstermesi insana bu kadar cehalet ancak okumakla olur. Sözünü getiriyor insanın aklına. Saygılarımla,...
30 Eylül 2016 23:29
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler