YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu'ndan dokunulmazlık çarkı
Dokunulmazlıkların kaldırılması konusunda destek vereceğini söyleyen Kemal Kılıçdaroğlu, geri adım atarak, TBMM'de 'dokunulmazlık tiyatrosu' oynandığını söyledi.
Kılıçdaroğlu'ndan dokunulmazlık çarkı
08 Mayıs 2016 / 19:51 Güncelleme: 08 Mayıs 2016 / 20:20

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Yerel Yönetimler Birimi'nin düzenlediği Belediye Başkanları Toplantısının açılışında konuştu.

Meclis Anayasa Komisyonu'nda görüşülendokunulmazlık teklifi AK Parti, CHP ve MHP'nin oylarıyla kabul edilmişti. Şimdi ise dokunulmazlıkların kaldırılmasını tiyatro olarak gören Kılıçdaroğlu, şunları söyledi:

'TBMM'DE TİYATRO OYNANIYOR'

"TBMM'de bir tiyatro oynanıyor. Tiyatronun adı dokunulmazlık tiyatrosu. Emin olun hayatımda bu kadar saçma bir şey görmedim. Meclis çoğunluğu AK Parti'nin elinde. İstediği zaman istediği kişinin dokunulmazlığını 2 saat içinde kaldırır.

ADAM ZIR DELİ
 // ruzgar ıbo
TUMARHANEDEKI MANYAKLAR BUNUN YANINDA ILIM ADAMI GIBI KALIR.BUKADAR. TUTARSIZ DONEK SOZUNDE DURMAYAN BIRI OLURMU YA.BU BEYINLEMI BUYUK TURKIYEYI YONETCEKSINIZ.BIRAKIN ARKADASLAR .REZIL OLDULAR BU HALKA REZIL OLDUKLARI KADAR.IYIDE OLUYO MILLETE EYLENCE CIKIYO. CANLI YAYIN AL SANA BEDAVA KOMEDI KEMAL VE ARKADASLARI ....
09 Mayıs 2016 Pazartesi 08:23
HAYDI KEMAL OHOH
 // ruzgar ıbo
SOZUNDE DURMAYAN DO..NEK...TABIKI MILLETVEKILLERI GIDECEKYA VATAN HAINLIGINDEN TEROR DESTELERINDEN .KIVIR..KEMAL KIVIR..BUNLAR MILLETTEN YANA SANMAYIN .BUNLAR VATANI BOLEN DIS DEVLETLERE.ULKEMIZI KOTULEYEN BOZGUNCU DARBECI ZIHNIYETIN TA KENDILERI.....
09 Mayıs 2016 Pazartesi 08:16
bu herif ne işe yarar bilen var mı.?
 // Abdullah
Ya hakkatten, bu herif ne işe yarar bilen var mı.?
Vatana millete insanlığa faydalı birtek icraatını söyleyin Allah Aşkına.
SSK'yı milletin menfaatine (?!) batırdığı hariç....
09 Mayıs 2016 Pazartesi 08:14
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler