YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu'ndan Davutoğlu'na dokunulmazlık cevabı
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu Başbakan Davutoğlu'nun dokunulmazlık teklifine cevap verdi. Kılıçdaroğlu, "83. maddeyi değiştirelim, tüm dokunulmazlıkları kaldıralım" dedi.
Kılıçdaroğlu'ndan Davutoğlu'na dokunulmazlık cevabı
18 Mart 2016 / 15:07 Güncelleme: 18 Mart 2016 / 15:20

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun dokunulmazlık çağrısına, "Madem Anayasa değişikliği yapacağız, gelin 83. maddeyi değiştirelim, kürsü dokunulmazlığı haricinde tüm dokunulmazlıkları kaldıralım" diye cevap verdi.

AK PARTİ - CHP GÖRÜŞMESİ

AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, saat 14.30'da CHP'yle dokunulmazlıklar hakkında görüştü. AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı ile CHP Grup Başkanvekili Levent Gök bir araya geldi.

LEVENT GÖK AÇIKLAMA YAPTI

Gök toplantı sonrası yaptığı açıklamada, "Önerilerini yetkili kurullarımızda görüşerek, tekrar bir araya gelmeyi kararlaştırdık. Yetkili makamlarımızın yapacağı değerlendirmelerden sonra biz de görüşlerimizi kamuoyuyla paylaşacağız. En kısa zamanda görüşlerimizi paylaşacağız" dedi.

 // mustafa
pusu da bekleyen bir suru adamı vardır.
dokunulmazlık kalktığı an akp milletvekillerine çökerler....
18 Mart 2016 17:26
Neden kürsü dışı
 // Muammer Bekaroğlu
Küesüden sinkaflı konuşmalar serbestmi olsun hayret ya milletin vekili örnek olmalıdır ne demek kürsü dokunulmazlığı suç her yerde suç dur...
18 Mart 2016 Cuma 16:17
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler