YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu'ndan Cerablus yorumu: Doğru bulmuyorum
Fırat Kalkanı operasyonu hakkında konuşan CHP lideri Kılıçdaroğlu, Cerablus'ta kalıcı olunmasını doğru bulmadığını söyledi. Kılıçdaroğlu ayrıca, "Erdoğan-Esad diyaloğunun olmasını isteriz" ifadelerini kullandı.
Kılıçdaroğlu'ndan Cerablus yorumu: Doğru bulmuyorum
03 Eylül 2016 / 20:45 Güncelleme: 03 Eylül 2016 / 20:46

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, televizyon kanallarının genel yayın yönetmenleriyle yaptığı toplantıda gündeme dair açıklamalarda bulundu.

"CERABLUS'TA KALICI OLUNMASINI DOĞRU BULMUYORUM"

Fırat Kalkanı operasyonu hakkında konuşan Kılıçdaroğlu, Cerablus'ta kalıcı olunmasını doğru bulmadığını belirterek şunları söyledi:

"Eğer mülteciler için güvenli bölge oluşturulacaksa destek veririz. Devlete sızma yok, yerleştirme var. O dönem FETÖ'yle AKP arasında bir işbirliği vardı. 17-25 Aralık bir darbe değil yolsuzluk operasyonuydu. 17-25 Aralık hükümetle cemaatin yol ayrımıdır.

ERDOĞAN-ESAD DİYALOĞUNUN OLMASINI İSTERİZ

Erdoğan- (Suriye lideri Beşar) Esad diyaloğunun olmasını isteriz. Anayasa çalışmalarında başkanlık talebi gelmedi"

HEP DİYORUM-2
 // ARSLAN
Değerli yorumcumuz, her görüşe eşit mesafede durmakla birlikte; hakaret, küfür, aşağılama vb. içeren, toplumsal hassasiyetleri zedeleyici nitelikteki yorumları yayınlayamıyoruz. Kriterlerimize uygun olarak yeniden yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz......
04 Eylül 2016 Pazar 09:01
HEP DİYORUM
 // ARSLAN
Ben resime 90 yıllık bakıyorum ve gördüğüm tabloda CHP dünden bugüne sadece bu ülkeye zarar vermiş tek övündükleri şey ise kendilerine mââl ettikleri KURTULUŞ SAVAŞI ile övünmek ve bu ülke bizim diyerek bir sahiplenme sevdasına girmek halkı ise bidon kafalı görmek...
Türkiye de darbelerin 15 temmuz harici hepsi bu kesimin taraftarları yüzünden yapılmıştır fetö fitnesi bunlar sayesinde zemin bulmuştur!
...
04 Eylül 2016 Pazar 08:56
 // Ahmet
İki mermi attılar ,seni kasetle biz getirdik oğlum dediler mesajı aldı amcam , fabrika ayarlarına döndü....
03 Eylül 2016 23:04
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler