YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu'ndan bomba iddia: "Zarrab içeriden haber gönderdi"
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu yerel televizyonların ortak canlı yayınında soruları yanıtladı. Yolsuzluk ve rüşvet iddiaları üzerinde başlatılan 17 Aralık operasyonu ile ilgili konuşan Kılıçdaroğu bu olayın nasıl kapanacağını bildiğini söyledi.
Kılıçdaroğlu'ndan bomba iddia: "Zarrab içeriden haber gönderdi"
06 Şubat 2014 / 09:57 Güncelleme: 06 Şubat 2014 / 10:01

Kılıçdaroğlu, "Şimdi bunlar içeride tutuklu olan İran kökenli Zarrab'a 'seni çıkaracağız konuşma' diyecek. Çünkü bu 'beni tutarsanız konuşacağım' dedi. Haber gönderdi. Onun konuşması istenmiyor." dedi.

Kılıçdaroğlu şöyle konuştu:

Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en büyük ve rüşvet operasyonunu nasıl kapatacaklar biliyoruz. Başbakan özel uçağını gönderdi ve Vali’yi getirdiler. Ve o gece nüfuz etmeye başladılar olaya. Savcıları, emniyet müdürlerini görevden aldılar olayı kapatın dediler. 'Bunun arkasını parelel devlet var o devlet yolsuzluğu çıkarıyor' diye kapatmaya çalışıyor.

"Benim asıl merak ettiğim..."

Ben bakanların çocuklarının yatak odalarındaki milyon dolarları, para sayma makinelerini merak ediyorum. O paraları, o kasaları kim getirdi. Bankanın genel müdürü parasını bankaya yatırmıyor da kutu da saklıyor.

"Zarrab içeriden haber gönderdi" 

700 bin liralık saati kim aldı. Parelel devlet mi aldı. Şimdi bunlar içeride tutuklu olan İran kökenli Zarrab'a 'seni çıkaracağız konuşma' diyecek. Çünkü bu 'beni tutarsanız konuşacağım' dedi. Haber gönderdi. Onun konuşması istenmiyor.

AKP
 // Nuri AŞKIN
ADEM OĞLU ADEM kardeşim ağzına sağlık benim aklımdan geçenleri aynen kaleme dökmüşsün, bunların inadına AKP
...
06 Şubat 2014 Perşembe 15:28
YOLSUZ GENELMÜDÜR
 // ADEM OĞLU ADEM
Bay genel müdür çok meraklanma sakın.İnsanın başına ne gelirse meraktan gelir derler unutma.Sen o para ve para sayma makinaları gelirken ora konurkan oradamıydın yoksa.Ayrıca yolsuzluk arıyorsan ardındaki dolapların rafına bak orada en yakınında duruyor.Önce üzerinize bulaşmış pislikleri temizle ve temizlen.Yolsuzluk konusunda konuşması gereken en son kişi sizlersiniz.CHP kasasından Tuncay Özkana verdiğiniz milyon dolarlara ne oldu.Sahi dün bir haber vardı yolsuzluk yapan bir adayınızla ilgili....
06 Şubat 2014 Perşembe 10:19
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler