YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu'ndan Başbakan'a sert cevap
Kılıçdaroğlu'ndan Başbakan'a sert cevap
25 Mayıs 2013 16:24
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Erdoğan’ın eleştirilerine Antalya’dan cevap verdi.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Başbakan Erdoğan’ın CHP heyetini Şam’a götüren kişilerin arasında Reyhanlı saldırılarının faili olduğu yönündeki sözlerine tepki gösterdi.

Kılıçdaroğlu, "Neymiş bir şoför, CHP heyetini Suriye’ye götürmüş. Ben o heyete dedim ‘Arkadaşlar arabayla gitmeyin, deveyle gidin’ diye. Deveyle gitselerdi, o zaman da diyeceklerdi ki, ‘Bu develer de Esad’ın devesi’. Sen bize asla ve asla leke atamazsın. Biz temiz insanız, düzgün insanız. Kul hakkı yemeyiz, kan dökmeyiz, haram yemeyiz, haramzade değiliz" dedi.

Kılıçdaroğlu, Başbakan Erdoğan’ın Reyhanlı’ya yaptığı ziyareti de değerlendirdi. Kılıçdaroğlu, "51 kişi hayatını kaybetti, Reyhanlı kan gölüne döndü, beyefendi ancak bugün gidiyor. Ne oldu? ABD’den yeni mi izin aldın?” diye konuştu.

 

İHA

YETER
 // MALİKİ
Ben bu adama hergün yorum yapıyorum ama artık yeter hakkaten kafayı sıyırdı bu adam
artık tek kelime S.... baban haramzade senin ...
25 Mayıs 2013 Cumartesi 18:18
kim kimin ne oldugunu cok iyi bilir
 // Oruc
CHP bu zamana kadar kendi Ata larina küfür etmistir ve halkida buna zorlamistir , burada haramzade olan tek parti, Osmanli ya camur atan Osmanli ya ihanet eden ve bir asirdir müslümanlara zulum ederek ne kadar haramzade oldugunu ispat etmistir....
25 Mayıs 2013 Cumartesi 17:39
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler