YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu'ndan Bahçeli'ye flaş teklif: Başbakan ol
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye kurulacak bir koalisyonda Başbakanlık teklif ettiği belirtildi.
Kılıçdaroğlu'ndan Bahçeli'ye flaş teklif: Başbakan ol
19 Haziran 2015 / 08:40 Güncelleme: 19 Haziran 2015 / 09:28

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'dan, MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye süpriz bir öneri geldiği belirtildi.

Hürriyet gazetesindeki habere göre Kılıçdaroğlu, Bahçeli'ye, "Birlikte hükümet kuralım, Başbakan sen ol” çağrısı yaptı.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, MHP’nin çözüm süreci konusundaki katı tutumuyla HDP’nin desteğini nasıl alacağı yönündeki soruya da “Türkiye’nin dünya kadar sorunu var. Bunların çözülmesi lazım. Siyaset sanatı da çözüm üretme sanatıdır” yanıtını verdi.

CHP, MHP ve HDP'nin seçim vaatleri içinde ortak noktalar da bulunduğunu belirten Kılıçdaroğlu, ortak unsurlar üzerinden Türkiye'deki sorunların çözümüne yönelik çok önemli adımlar atılabileceğini söyledi.

daltonlar iş başında
 // murat demir
Değerli yorumcumuz, her görüşe eşit mesafede durmakla birlikte; hakaret, küfür, aşağılama vb. içeren, toplumsal hassasiyetleri zedeleyici nitelikteki yorumları yayınlayamıyoruz. Kriterlerimize uygun olarak yeniden yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz......
19 Haziran 2015 17:09
zavalli
 // uykucu
Daha ne komiklikler yapacak bakalim?...
19 Haziran 2015 Cuma 15:29
 // Rasim DUMAN
Kanaatimce MHP bu teklifi iyi degerlendimeli. CHP de HDP de koalisyon icin hicbir problem cikarmazlar. Kemal bey bir "Umum Mudurluge" dunden razi. Son 13 senede bircok torun-torba, akraba-yi taallukat peyda oldu, onlarin sigorta islerini bir halledebilse, daha karada olum yok...Aaahh ahhh... Neydi o gunler......
19 Haziran 2015 13:56
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler