YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu'ndan Ankara saldırısı için flaş teklif
Kılıçdaroğlu'ndan Ankara saldırısı için flaş teklif
13 Ekim 2015 07:12
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Ankara'da hayatını kaybeden vatandaşlarımızın şehit sayılması için kanun teklifi vereceğiz." dedi.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Halk Tv'de Uğur Dündar'ın konuğu oldu. Kılıçdaroğlu, gündeme ilişkin konulara değindi. Kılıçdaroğlu, "Ankara'da hayatını kaybeden vatandaşlarımızın şehit sayılması için kanun teklifi vereceğiz." diyerek ellerinden geleni yapacağklarını söyledi.

"ŞEHİT SAYILMALARI İÇİN KANUN TEKLİFİ VERECEĞİZ"

Kılıçdaroğlu, Halk Tv'de gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Kılıçdaroğlu, " Parlamento açıldığında, Cumhuriyet Halk Partisi için elimizden geleni yapacağız. Ankara'da hayatını kaybeden vatandaşlarımızın şehit sayılması için kanun teklifi vereceğiz.

1 KASIM SEÇİMLERİ İÇİN ÇAĞRI

Geçtiğimiz seçimde sandığa gitmeyen vatandaşlara sesleniyorum. Daha güzel bir Türkiye istiyorsanız, ülkenin geleceği için, çocuklarınız için sandığa gidin. Umarım 1 Kasım'da hepimiz daha aydınlık bir Türkiye için çabalayacağız.

ÖNCE ÖĞRENMELİ
 // DADAŞ
Kemal Kılıçdaroğlu Önce Şehitliğin Ne Anlama Geldiğini Öğrensin Ondan Sonra Çıkıp Şehitlik Talebinde Bulunsun Ölenlere Rahmet Diliyoruz Ancak Orada Ölenler Hangi Vatanın Kurtarılması İçin Oraya Toplanmıştı Terörü Yapanlarda Kendileri Barış İstiyoruz Diyende Kendileri Bu Guruplar Ellerindeki Silahları Bırakıp Masum Kürt Halkını Yok Etmekten, Polisimizi Askerimizi Şehit Etmekten ve Kentlerimizi Yakıp Yıkmaktan Vazgeçtikleri Anda Zaten Bizim Ülkemiz Dünyanın En Güzel Ülkesi Yaşasın TÜRKİYE....
13 Ekim 2015 Salı 12:59
haklarınızı istediğiniz ülkenin bayrağı nerede?
 // Zülfikar
cenazelerde Türk bayrağı hiç görmüyorum, kaldı ki patlamanın olduğu yerde de hiç yok. tesadüf mü acaba? hiç de değil. ...
13 Ekim 2015 Salı 09:48
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler