YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu'na şok benzetme
AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, bu kez muhalefeti topa tuttu. Elitaş ana muhalefet lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu çok kızdıracak bir benzetme de yaptı...
Kılıçdaroğlu'na şok benzetme
11 Ekim 2010 / 08:25 Güncelleme: 11 Ekim 2010 / 08:31

AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, bu kez muhalefeti topa tuttu.

Elitaş'ın benzetmeleri muhalefeti çok kızdıracak! AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun referandumla ilgili, 'Halkın kararına saygılıyız ama. Hayır diyenler daha eğitimli' açıklamasına "Kılaçdaroğlu'nun manken Aysun Kayacı'dan ne farkı var. Biri manken, biri siyasi parti genel başkanı" yanıtı verdi.

Ak Parti Kocasinan İlçe Başkanlığı Danışma Meclisi Toplantısı'nda konuşan Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Belçika'da yaptığı referandum değerlendirmesini yorumladı. Elitaş şöyle konuştu: "Halk oylaması sonrası CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Belçika'ya gitti. Burada Kılıçdaroğlu'na referandum sonucu sorulduğunda, 'Halkın kararına saygı duyuyoruz. Ama, hayır oyu kullananların büyük oranının eğitim seviyesi daha yüksek. Sayın Kılıçdaroğlu'nun ilk yorumu bu. Televizyonda program yapan biri vardı ya manken-sunucu Aysun Kayacı. Sayın Kılıçdaroğlu'nun manken Aysun Kayacı'dan ne farkı var? Biri manken, biri siyasi parti genel başkanı (Milliyet)
 

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler