YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu'na pankartla lanetlediler
Kılıçdaroğlu'nun 'Biz hapiste hasta yatan PKK'lıya da gittik, DHKP-C'liye de gittik. Hiç ayrım yapmadık' sözlerine tepkiler çığ gibi büyüyor. Bu kapsamda Türkiye Gaziler Vakfı, çeşitli bölgelere astıkları pankartlarla Kılıçdaroğlu'nun sözlerini lanetledi.
Kılıçdaroğlu'na pankartla lanetlediler
09 Haziran 2016 / 00:27 Güncelleme: 09 Haziran 2016 / 00:30

CNN Türk ekranlarında Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programına canlı yayın konuğu olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, terör örgütü PKK ve DHKP-C'yle ilgili skandal bir açıklamada bulundu.

Kılıçdaroğlu, "Biz kadına da saygı duyarız, çöpten kağıt toplayan kadına da saygı duyarız. Kimin sorunu varsa ilgileniriz, ayrım yapmayız. Biz hapiste hasta yatan PKK'lıya da gittik, DHKP-C'liye de gittik. Hiç ayrım yapmadık" ifadelerini kullandı.

Türkiye Gaziler Vakfı, çeşitli bölgelere astıkları pankartlarla Kılıçdaroğlu'nun sözlerini lanetledi. Kılıçdaroğlu'nun program sırasında kaydedilen fotoğrafının yer aldığı pankartta, "PKK ve DHKP-C sevicilerini lanetliyoruz" ifadeleri yer aldı.

fdfsdf.jpg

 // Ahmet
Chp çoktan hakettiği Fetret dönemini yaşıyor. Türk ve müslüman düşmanı ermeni çocuğu kemal karabulut'un 42 akrabasını atatürk kurşuna dizmiş o ise atatürkün koltuğunda ülkeyi bölmek için parçalıyor kendini. Kanahat onda değil , onu kasetle getiren cia da değil onlar işini yapıyor , kabahat ona oy verenlerde....
09 Haziran 2016 12:13
kahveci
 // tuncay
evet binkere binlerce kere bu adamı lanetliyoruz....... ...
09 Haziran 2016 Perşembe 11:19
 // Oktay
Kk.da pkklı adam açıkca söylüyor.Allah ıslah etsin kk.Böyle sıfatsızlar düşman başına....
09 Haziran 2016 09:44
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler