YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu'na göre DHKP-C terör örgütü değil!
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Sezgin Tanrıkulu’nun neden terörist cenazesine katıldığını soran öğrencilere Tanrıkulu'nun terörist cenazelerine hiç gitmediği cevabını verdi.
Kılıçdaroğlu'na göre DHKP-C terör örgütü değil!
25 Mart 2016 / 09:25 Güncelleme: 25 Mart 2016 / 10:13

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bilkent Üniversitesi Genç Hukukçular Kulübü’nün "Gündeme Dair" etkinliğinde öğrencilerin sorularını cevapladı.

TANRIKULU PKK TAZİYESİNE KATILMADI

Terör konusunda sürekli kaçamak açıklamalar yapan Kılıçdaroğlu’nu köşeye sıkıştıran öğrenciler, CHP Milletvekili Sezgin Tanrıkulu’nun sürekli PKK taziyelerine katılmasıyla ilgili düşüncelerini sorması üzerine Kılıçdaroğlu şunları söyledi:

Hiçbir PKK taziyesine katılmadı. Sosyal medya yazıyor bunları. Bizim bir partilimizin il başkanımızın çocuğu ölmüştü. Onun cenazesine gidiyor bu bizim partilimiz. Onun dışında PKK taziyesine Sezgin Bey hiç katılmadı. Dolayısıyla Sezgin Bey her yerde ve her ortamda PKK’nın bir terör örgütü olduğunu söylemiştir, söylemeye de devam edecektir. Üstelik bunu yaparken daha Diyarbakır Baro Başkanıyken bunu söylemiştir. Bırakın CHP’ye gelmeyi.

1-20160325072733.jpg

İLGEZDİ VE TANRIKULU TERÖRİST CENAZESİNDE

Kılıçdaroğlu’nun verdiği kaçamak cevapla bir gerçeği sakladı. CHP'li vekiller Gamze Akkuş İlgezdi ve Sezgin Tanrıkulu, Kasım 2015’te Suriye’de öldürülen DHKP-C'li terörist Aziz Güler'in cenazesine katılmıştı.

Aziz Güler, DHKP-C’li olmasına rağmen Suriye’ye geçerek PKK’nın Suriye kolu PYD-YPG’ye katılmış, buradaki çatışmalarda öldürülmüştü.

İki milletvekili de öldürülen teröristin terör örgütü bayraklarına sarılmış tabutunun taşındığı ve örgüt propagandasına dönüşen cenazesine katılmıştı.

2-824.jpg

SEZGİN TANRIKULU PKK KANALINDA

PKK’nın Suriye kolu PYD’ye desteğini de hiç gizlemeyen Sezgin Tanrıkulu, ankara’da 35 kişinin hayatını kaybettiği ve PKK’lı canlı bomba tarafından düzenlenen terör saldırısının yaşandığı gece PKK’nın kanalı Med Nuçe’de yayına katılmıştı.

13-007.jpg

Allah belanızı versin.
 // Metin Şenbil
Şehit savcımızın kanlı kefeni kefeniniz ve çoluğunun çocuğunun tüm nafakası boynunuzda cehennem azabı olur inşallah....
25 Mart 2016 16:36
İzleyecek miyiz?
 // Mustafa
Kuran-ı Kerim esas alınmadıkça 1000 yıl da geçse hainliklerin azalmasını beklemeyelim."Allah'a ve peygamberine karşı savaşmaya kalkışan ve yeryüzünde bozgunculuğa çalışanların cezası, öldürülmelerinden veya asılmalarından veya ellerinin ve ayaklarının çaprazlama kesilmesinden veya bulundukları yerden sürülmelerinden başka bir şey olmaz. Bu, onların dünyada çekecekleri bir zillettir. Ahirette ise kendilerine büyük bir azap vardır. (Maide-33)...
25 Mart 2016 Cuma 16:05
 // Kaan
Bırak artık sallamayi her yerin dökülüyor artık biraz toplatsan da yine davam edersin...
25 Mart 2016 07:55
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler