YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu'na destek verdiler
Kılıçdaroğlu'na destek verdiler
04 Kasım 2010 14:27
CHP'li gençler, Genel Başkan Kılıçdaroğlu'na destek vermek amacıyla genel merkez önünde toplandı.CHP liderinin vizyonuna ve misyonuna sahip çıktıklarını belirten gençler, "Başkanımıza destek için burdayız"dedi.

Yurdun değişik yerlerinden geldikleri belirtilen CHP'li gençler, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'na destek için sabah saatlerinden itibaren genel merkez önünde toplandı.

Grup adına konuşan CHP İzmir Gençlik Kolları üyesi olduğu belirtilen İnanç Yıldız, Türkiye'nin çeşitli yerlerinden gelen partili gençlerin CHP önünde buluştuklarını, kendilerine katılamayan çok sayıda gencin de olduğunu söyledi.

Uzun zamandır parti içinde değişim ve sıçrama beklediklerini dile getiren Yıldız, özgür iradeleri ile karar veren gençlerin Kılıçdaroğlu'nun yaptığı açıklamaları büyük bir heyecanla izlediğini söyledi. Yıldız, ''Sayın Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu'nun 'Ben gücümü halktan alıyorum' sözlerinin arkasında durmak, Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu'na desteğimizi, inancımızı göstermek için burada bir aradayız'' dedi.

Yıldız, Kılıçdaroğlu'nun vizyonu ve misyonuna sahip çıktıklarını belirterek ''iktidar yürüyüşünde yanında yer aldıklarını'' söyledi.

Gençler açıklamanın ardından sloganlarla Kılıçdaroğlu'na desteklerini ifade ettiler.
AA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler