YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu'dan yeni bir gaf daha!
Kılıçdaroğlu'dan yeni bir gaf daha!
17 Mart 2014 23:15
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, seçim çalışmalarını sürdürdüğü Elazığ'ın Kovancılar ilçesinde 20 kişilik bir gruba konuşma yaptı. Kılıçdaroğlu konuşmasında yeni bir gafa da imza attı.

Seçim mitingi için Elazığ'ın Kovancılar ilçesine gelen CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, ilçeleri karıştırıp "Bu benim Karakoçan'a ikinci gelişim" diyerek bir gafa daha imza attı.

Seçim mitingi için Elazığ'ın Kovancılar ilçesine gelen CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, CHP'nin Kovancılar Belediye Başkan Adayı başörtülü Halime Karakoç'a destek istedi.

Belediye Meydanında halka seslenen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "53 belediye başkan adayımızı kadın adaylardan seçtik. Bunların 2 tanesi başörtülü. Bunlardan biri de Kovancılar Belediye Başkan Adayımız Halime Karakoçtur. Bizler insanları başı örtülü yada açık diye ayırmıyoruz. Bütün kadınlarımızın benim başımın üstünde yeri var. Bakın size başı örtülü Halime Başkanımı aday gösterdik." Şeklinde konuştu.

Daha önceki yıllarda seçim öncesi çarşafa rozet takan CHP'nin seçimlerden hemen sonra çarşafı ateşe veren görüntüleri akıllarda halen yerini koruyor.

Yaklaşık 20 kişilik bir katılımın gözlenendiği mitingin ardından Kılıçdaroğlu ilçeden ayrıldı.

misafir
 // yeni günes dogcak
yamuk CHP utanmadan yüzunu kizarmadan hale insanlari kanin emiyorsun bu zaman kadar ne yaptin metora bindinmi bir resim cetiriniz gazete ciksin 1938 ve 2002 ye kadar ne yaptiniz onlari anlatatin yeter anlayan anlari*.........
18 Mart 2014 Salı 16:18
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler