YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu yorumu...
Kılıçdaroğlu yorumu...
25 Mayıs 2010 11:33
MHP lideri Devlet Bahçeli CHP genel başkanı Kemal kılıçdaroğlu ile ilgili "Kendisi okul arkadaşımdı. Siaysette de başarılı olmasını bekliyorum" dedi..

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun okul arkadaşı olduğunu belirterek, "Başarılı bir öğrenciydi, başarılı bir bürokrat oldu. Şimdi de başarılı bir siyasetçi olmasını bekliyoruz" dedi.

Bahçeli, partisinin TBMM'deki grup toplantısının ardından Kemal Kılıçdaroğlu'nun CHP Genel Başkanlığına seçilmesine ilişkin soruları yanıtladı.

CHP'nin kurultayının beklenilen şekilde "coşkulu" geçtiğini ifade eden Bahçeli, tek adaylı bir kurultay yapıldığını anımsattı.

Kılıçdaroğlu'nu telefonla arayarak başarı dileklerini ilettiklerini anlatan Bahçeli, "Kendileri benim okul arkadaşımdır. Başarılı bir öğrenciydi, başarılı bir bürokrat oldu. Şimdi de başarılı bir siyasetçi olmasını bekliyoruz" dedi.

Bir gazetecinin, "Bugün gazetelere, 'kaliteli sosyal demokrat' şeklinde bir ifade yansıdı. Bu ifade size mi aitti?" sorusuna Bahçeli, "Evet, zaten düşünce itibariyle kalitelidir sosyal demokrasi" yanıtını verdi.
 

GÖZÜNÜZ AYDIN ORTAĞINIZ KAFA DENGİYMİŞ !
 // BATUHAN
Sn.Bahçeli ortağınız hayırlı olsun mutluluktan uçtuğunuz her halinizden belli elinizi çabuk tutunuz iş yeni ve yıpranmadan iltihak edin seçimlere beraber girinki ses getirebilesiniz yoksa bu fırsat birdaha ele geçmeyebilir, şu acemi BDP yide bir yanınıza çekerseniz tek başınıza iktidarı paylaşırsınız. O zaman kalitenizide gösterirsiniz !...
25 Mayıs 2010 12:50
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler