YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu: Vallahi kurs açıp öğreteceğim!
CHP’nin iktidar olması durumunda maliye kursu açacağını söyledi.
Kılıçdaroğlu: Vallahi kurs açıp öğreteceğim!
12 Mayıs 2015 / 10:30 Güncelleme: 12 Mayıs 2015 / 11:34

CHP’nin iktidar olması durumunda çiftçiye mazotun litresini 1.5 TL’den vereceklerini vadeden CHP lideri Kılıçdaroğlu, "Petrol dışarıdan geliyor- diyorlar, benim eski maliyeci olduğumu bilmiyorlar. Vallahi onlara kurs açacağım" dedi.

Belde belediyeleri de açacağız

Partisinin Muğla mitinginde konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, iktidar olmaları halinde kapanan beldelerde seçim yapılacağını belirterek, "Belde halkı belediyelerin açılmasını istiyorsa açacağız. Yetki halkta olacak. O zaman yetkiler hakça bölüşülecek" dedi.

Vallahi kurs açacağım

Yabancıların Türkiye’de istihdamını eleştiren Kılıçdaroğlu, "Sanki Türkiye’de hiç işsiz yok. Sen önce kendi ülkendeki 6 milyon 200 bin işsize iş bul" diye konuştu. CHP lideri, çiftçiye mazotun litresinin 1 buçuk lira olacağı vaadini de yineledi ve “Sözüm sözdür” diye devam etti. Kemal Kılıçdaroğlu, "-Petrol dışarıdan geliyor- diyorlar, benim eski maliyeci olduğumu bilmiyorlar. Vallahi onlara kurs açacağım. Nasın devlet yönetilirmiş öğreteceğim onlara" ifadelerini kullandı.

Yaw he he...
 // Abdullah
Yaw he he......
12 Mayıs 2015 Salı 13:24
aynisi iştir kişinin yalanına bakılmaz...
 // atiker
kılıçtarın siyasi hayatında ve ssk nın başında iken bir doğru icraatine şahit olan varmı yok çiller buna bütçeden hastanalerin iyleştirilmesi için ödenek çıkarıyor buda götürüp yandaş mütaitlerene ödeme yapıyor chp kurulalı halktan yana iyi icraati varmı yok kılıçtaroğlu bir devlet nasıl batırılır ve yağmalanır kursu açsa daha iyi olur 2001 de abilerinin icraatlerini bu millet en derin yıkımlarıyla gördü yaşadı chp nin denenmesi için nesiller değişmesi lazım millet yaş tahtaya ayak birdaha bas...
12 Mayıs 2015 Salı 12:42
yanlis anliyorsunuz
 // uykucu
Adam kursu Erivan'da acacak. Siz ustunuze alinmayin....
12 Mayıs 2015 Salı 10:25
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler