YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu Türkiye'yi dünyaya şikayet etti
Kılıçdaroğlu Türkiye'yi dünyaya şikayet etti
30 Eylül 2016 20:00
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, yabancı basına Türkiye'de baskının giderek arttığını, milyonlarca kişinin FETÖ operasyonlarıyla mağdur edildiğini anlatarak, Türkiye'yi yabancı gazetecilere şikayet etti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul'da yabancı basının Türkiye temsilcileri ile, bir araya geldi. Kılıçdaroğlu, yabancı basın mensuplarına FETÖ ile mücadele adı altında milyonlarca insanın mağdur edildiğini anlattı. CHP Lideri ayrıca basına uygulanan baskının hızla arttığını, gazete ve TV'lerin kapatıldığını söyledi. Kılıçdaroğlu'na milletvekilleri Selin Sayek Böke ve Öztürk Yılmaz eşlik etti.

Bir gazetecinin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Lozan Antlaşması'na yönelik sözleri hakkında görüşlerini sorması üzerine Kılıçdaroğlu, "Lozan niye gündeme gelir? Yani bu kadar işsizlik, bu kadar yoksulluk varken, insanlar can derdindeyken, Türkiye’nin 81 ilinde, tüm ilçelerinde mağdurlar bir çıkış yolu ararken Lozan niye gündeme gelir? Lozan Türkiye’nin tapu senedi." dedi.

Kılıçdaroğlu, şöyle konuştu:

"Şimdi yine diyecekler, 'Yenikapı ruhundan vazgeçti Kılıçdaroğlu'. Eğer sizin anladığınız Yenikapı ruhu buysa biz bu ruha karşıyız. Biz ülkemizi seviyoruz, tarihimizi seviyoruz, tarihimizle gurur duyuyoruz, Cumhuriyetimizle gurur duyuyoruz. Kendi tarihimize ihanet etmedik, etmeyeceğiz."

 // Osmanlı Torunu
Başka bir ülkede olsa hiç bir destekçisi olmaz, fakat Türkiyede her kesin göz daha açilmadi Molesey -> CHP...
01 Ekim 2016 09:25
demokrasimizin tacı 5816
 // ahmet yüksel
bu milletin ağzına diline vurulan gem vicdanı hür irfanı hür demokrasimizin tepesine dikilmiş 5816 prangası(merhum menderesin kemalistlere hediyesi) kalkmadıkça daha çook taşlar bağlanır köpekler saldırır....
01 Ekim 2016 Cumartesi 08:19
Nasıl, iyi savurtturdum mu-5
 // Rasim DUMAN
-Evet, sorunuza cevap veriyorum ve de son kararım. Biz ülkemizi seviyoruz, demokrasimizi seviyoruz. Arkadaşlar bu konular üzerinde çalışıyorlar. -Pardon efendim, Lozan'ı övecektiniz. -Ne Lozan'ı be ! Çıldırtmayın adamı ! Sabahtan beri herkes Lozan Lozan diye tutturmuş ! Yok, bilmiyorum, TANIMIYORUM, LOZAN MOZAN YOK, kalmadı bittiiii, karşı markete gidin !!! Offf beee...! -Hah, başkanım, şimdi tam SAVURTTURDUNUZ işte, tebrikler......
01 Ekim 2016 Cumartesi 06:58
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler