YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu: Suriye savaşını bitireceğiz
Kılıçdaroğlu: Suriye savaşını bitireceğiz
12 Temmuz 2016 16:44
CHP Lideri, Suriye'de savaşı bitireceklerini, Suriyelilerin baba topraklarına geri döneceklerini söyledi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında partililere hitap etti. Kılıçdaroğlu, Suriye savaşını bitireceklerini, Suriyelilerin baba topraklarına geri döneceğini iddia etti.

CHP Lideri, Suriyelilere kızılmaması gerektiğini onları Türkiye'ye getiren hükümete tepki gösterilmesi gerektiğini söyledi.

"SURİYE'Yİ SIFIRDAN YENİDEN ONARACAĞIZ.."

Kılıçdaroğlu, konuyla ilgili şunları söyledi; "Vatandaş Suriyeliye kızıyor. Ona niye kızıyorsun, savaştan kaçmış bu millet. Onu buraya getiren kim, kardeşi kardeşe kırdıran kim. Ben ne diyorum; Suriye savaşını bitireceğiz. Suriye'yi sıfırdan yeniden onaracağız. Suriyeliler baba topraklarına geri dönecektir."

komik
 // demir
Ya bu adam Cem YILMAZ dan daha komik....
12 Temmuz 2016 21:11
 // Oguz
Yahu bu kadarmi iki yüzlü bir insan hayret bisey, kilicdaroglunun bugün söyledigi dünü tutmuyor. Bos bos konusuyor ancak....
12 Temmuz 2016 17:36
suriyenin KEMALİNGRAD'I OLUYOR. NE MUTLU.
 // hursit dilaver
yani suriyeyi onaracaklar ve bir CHP TOKİsi olacak. o evlere yerleşecekler. yahu bu suriyeliler CHPye şimdiden kayıt olur ve seçim de oy verir. ne ballı iş. kemal beyin bir montaj şehri vardı,anadolunun ortasında dünyanın en iyi teknisyenleri üretecek ve dünyaya satacağız. imreneceklerdi ,şehrin adını da KEMALİNGRAD koymuşlardı. inşallah suriyede bunun adına bir şehir kurarlar....
12 Temmuz 2016 Salı 17:15
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler