YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu şaşırttı: Yüzde 52'yi buluyor...
Kılıçdaroğlu şaşırttı: Yüzde 52'yi buluyor...
22 Ekim 2015 08:28
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, ''CHP'ye oy verebilirim" diyenlerin oranı yükseldiğini ve bu oranın yüzde 52'yi bulduğunu öne sürdü.

Dün akşam katıldığı ortak yayında konuşan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, ''CHP'nin oyları neden artmıyor'' şeklindeki soru üzerine ilginç bir cevap verdi.

"CHP'ye oy verebilirim" diyenlerin oranı yükseldiğini belirten Kılıçdaroğlu, bu oranın ise yüzde 52'yi bulduğunu öne sürdü.

Konuşmasının devamında, ''Birden bire algıyı 100'de yüz değiştirmek mümkün olmuyor. Bize oy vermeyenlerle diyalog kurmakta çok gecikmişiz. CHP'ye hiç oy çıkmayan köye gittim seçimde 2 oy çıktı.'' diyen Kılıçdaroğlu bir itirafta da bulundu.

''Geçmişte CHP'ye farklı bir algı vardı. Gerçekçi olalım bu algıyı oluşturan da bizdik.'' diyen Kılıçdaroğlu, ''Yürüyüş yapmakla oy alınmıyor. Gidip konuşacaksınız.'' dedi

şşşşşş
 // vatandaşşş
yalan konuşanı....%52 alamazsanız partiyi kapatıp gidecek misiniz. RABBİM bu CHP ye iktidar fırsatı vermesin. Yoksa ülkem yerle bir olur...akbabalar ülkemi işgal eder...eş ler leşler ülkemi paramparça eder......
22 Ekim 2015 Perşembe 11:05
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler