YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu: "Sarıgül için istifa edebilirim"
Huffington Post muhabiri Joe Lauria, Kemal Kılıçdaroğlu’nun ABD ziyaretinde kendisine verdiği röportajda, Mustafa Sarıgül için istifa edebileceğini söylediğini yazdı.
Kılıçdaroğlu: "Sarıgül için istifa edebilirim"
20 Aralık 2013 / 11:12 Güncelleme: 20 Aralık 2013 / 11:19

Huffington Post’un Dış Haberler Muhabiri Joe Lauria, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ABD ziyaretinde kendisine verdiği röportajda, Mustafa Sarıgül için istifa edebileceğini söylediğini yazdı.

Huffington Post’un Dış Haberler Muhabiri Joe Lauria, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun kendisine özel bir röportaj verdiğini duyurarak kaleme aldığı yazıda, ilginç iddialarda bulundu.

Lauria, Kılıçdaroğlu’nun Mustafa Sarıgül’ün genel başkan olması için istifa edebileceğini söylediğini yazdı. Joe Lauria, şu ifadeleri kaydetti:

“Haziran 2015’teki genel seçimlerde, iktidardaki AK Parti’nin yerine geçme ihtimalini artırması koşuluyla partinin yükselen yıldızı Mustafa Sarıgül’ün ipleri eline almasını değerlendirip değerlendirmeyeceğini sorduğumda, Kılıçdaroğlu şöyle dedi: "

Ben koltuğa bağlı siyaset yapmıyorum. Ben ülkemin iyiliği, gelişmesi ve demokratikleşmesi için siyasetteyim. Koltuk sevdalısı değilim"

elbette
 // kuyubarak
istifa edebilirsin tak diye dediğinden dönebilirsin ssk yı batırabilirsin devletini abd lilere gambazlayabilirsin kasetle gelebilirsin mhp den aday gösterebilirsin yolsuzluk yapanları aday yapabilirsin dersim katliyamını normal karşılayabilirsin bu senin kanında var...
20 Aralık 2013 Cuma 13:30
komedi dans ikilisi
 // yılmaz zengin
AMERİKA bunu istemiyo beceriksizzsin dedi kısacası...
20 Aralık 2013 Cuma 11:43
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler