YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu - Sarıgül buluşmasında ne konuşuldu?
Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile yaptığı görüşmenin verimli geçtiğini söyledi. Sarıgül, "Bu görüşmemiz ülkemiz için, bütün yurttaşlarımız için inşallah hayırlı uğurlu olur.” dedi.
Kılıçdaroğlu - Sarıgül buluşmasında ne konuşuldu?
02 Kasım 2013 / 14:54 Güncelleme: 02 Kasım 2013 / 14:57

 

Sarıgül, Kılıçdaroğlu ile Ankara Marriot Otel'de görüştükten sonra İstanbul’a geldi.

Atatürk Havalimanı VIP çıkışında gazetecilerin, “İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na aday olacak mısınız?” sorusunu cevapsız bırakan Sarıgül, “Ülkemiz için hayırlı güzel bir gündü. Bu görüşmemiz ülkemiz için bütün yurttaşlarımız için inşallah hayırlı uğurlu olur.” diye konuştu.

“Genel başkanla bir sonraki aşama görüşüldü mü?” sorusuna ise, “Tamamen çok güzel bir sohbetimiz oldu. Çok verimli bir sohbetimiz oldu. Çok verimli bir şekilde Türkiye’nin İstanbul’un sorunlarını dertleştik, sohbet ettik. Ülkemiz için, bütün yurttaşlarımız için inşallah çok güzel bir gün olsun.” ifadesini kullandı.

Sarıgül, aracına binerken ise, “Hayat bazen çoğalır, bazen azalır.” dedi.

 

CİHAN

15:58
 // Oktay D gezer
Fotograflarda Sn K.oglunun yüzündeki ifadeye ve hicbirsey söylememesine bakarak Sn Sarıgül'ün ifadesinin her satırında en az bir kez "çok güzel , çok verimli gecti"dediği görüşmenin Sn K.oglu için bunun tersi olduğu anlaşılıyor!Acaba Sn K.oglu,Sn Sarıgül'ü görünce istikbalini gormuş gibi mı oldu?!...
02 Kasım 2013 15:58
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler