YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu Şanlıurfa'da araçta mahsur kaldı
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Şanlıurfa'da konaklayacakları otel kapısına geldiklerinde içinde bulundukları aracı kapısı açılmadı. Kılıçdaroğlu ve beraberindekiler bir süre araçta mahsur kaldı.
Kılıçdaroğlu Şanlıurfa'da araçta mahsur kaldı
07 Şubat 2015 / 04:30 Güncelleme: 07 Şubat 2015 / 07:09

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bazı temaslarda bulunmak üzere yardımcıları Sezgin Tanrıkulu, Yakup Akkaya ve CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin ile birlikte akşam saatlerinde tarifeli uçakla Şanlıurfa’ya geldi. GAP Havalimanı’nda CHP milletvekilleri Nurettin Demir, Mahmut Tanal, CHP Şanlıurfa İl Başkanı Ömer Karageçili ve partililer tarafından karşılanan Kılıçdaroğlu ve beraberindekiler, minibüsle konaklayacakları otele hareket etti.

Polisin güvenlik önlemi aldığı otelin önüne gelen Kılıçdaroğlu beraberindeki heyeti taşıyan minibüsün kapıları kilitli kaldı. Kılıçdaroğlu ve kurmaylarının kilitlerin açılmadığı minibüste kalması üzerine korumalar seferber oldu. Korumalar tarafından kapılarının kilitleri açılınca minibüsten inen Kılıçdaroğlu ve beraberindekiler, partililerle bir süre sohbet edip fotoğraf çektirdikten sonra dinlenmek üzere otele geçti.

DHA

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler