YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu, sağanak yağışa aldırmadı
Kılıçdaroğlu, sağanak yağışa aldırmadı
28 Mayıs 2015 00:12
Sağanak yağış altında Çanakkale'nin Yenice ilçesinde miting yapan Kemal Kılıçdaroğlu, yağmura rağmen seçim otobüsünün üzerine çıkarak vatandaşlara seslendi. Kılıçdaroğlu’nu, yolda çok sayıda vatandaş karşıladı.

Sağanak yağış altında ilçeye giren Kılıçdaroğlu, yağmura rağmen seçim otobüsünün üzerine çıkarak vatandaşlara seslendi.

Kılıçdaroğlu, “Tek hedefim var, bu ülkede her kesin karnını doyduğu bir Türkiye. Tek hedefim var; işsizliğin olmadığı, yoksulluğun olmadığı bir Türkiye. Tek hedefim var; alın terinin değerini vermek. Çiftçi tarlaya huzur içinde gitsin, işçi fabrikaya huzur içinde gitsin. Ben biliyorum ki; halka hizmet, hakka hizmettir. Size hizmet edip sizin için çalışacağım. Tarımın ne kadar önemli olduğunu biliyorum. Üreticinin ne kadar emek harcadığını biliyorum. Çiftçiye sözüm var. Emekliye sözüm var. Emeklimize, ramazan ve Kurban bayramlarında birer maaş ikramiye vereceğim. Diyorlar ki; ‘Kılıçdaroğlu emekliye ikramiye verecekte BAĞKUR emeklilerini dışarıda tutacak.’ Hiç kimseyi dışarıda tutmayacağım. Tek bir istisnası var. Bir tek milletvekili emeklileri bundan yararlanamayacak” diye konuştu.

Yağmur altında konuşan Kılıçdaroğlu’nu, bazı vatandaşlar şemsiyelerle, bazı vatandaşlar ise saçak altlarına sığınarak dinledi. Konuşmasını tamamlayan Kılıçdaroğlu, daha sonra ilçeden ayrıldı. 

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler