YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu öyle bir isimle görüştü ki...
Yerel seçimler yaklaşırken CHP cephesinde çok önemli bir gelişme yaşandı. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, geçtiğimiz hafta içinde çok çarpıcı bir isimle başbaşa görüştü.
Kılıçdaroğlu öyle bir isimle görüştü ki...
09 Ekim 2013 / 21:59 Güncelleme: 09 Ekim 2013 / 22:00

Yerel seçimler yaklaşırken CHP cephesinde çok önemli bir gelişme yaşandı. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, geçtiğimiz hafta içinde çok çarpıcı bir isimle başbaşa görüştü. Bu isim bir dönem ABD'den davetle getirilen ve ekonominin direksiyonu kendisine teslim edilen eski bakan Kemal Derviş'ti.

Genel merkezde ve basına kapalı

Genel merkezde ve basına kapalı olarak gerçekleştirilen görüşmede ağırlıklı olarak Türkiye'nin ekonomik gidişi, sorunları ve çözüm önerileri üzerinde duruldu. Toplantıda  CHP'nin öncülüğünde ekonominin masaya yatırılacağı geniş katılımlı bir konferans yapılması da değerlendirildi.

Adaylık konuşuldu mu?

Görüşmenin duyulmasıyla birlikte Derviş'e özellikle büyük kentlerin birinden büyükşehir belediye başkan adaylığı teklifi önerildiği iddiası dile getirildi. Ancak iki isme yakın kaynaklar böylesi bir teklifin masaya gelmediğini, konunun sadece ekonomi olduğunu belirtti.

 

AKŞAM

SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler