YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu operasyona ne dedi?
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Sabahın köründe gazetecilerin gözaltına alınması, gazetelere baskın yapılması, televizyon kanallarına baskın yapılması bizim kabul edeceğimiz bir uygulama değil” dedi.
Kılıçdaroğlu operasyona ne dedi?
14 Aralık 2014 / 10:51 Güncelleme: 14 Aralık 2014 / 10:55

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Esenboğa Havalimanı’nda 13 ilde eş zamanlı başlatılan “paralel yapı" operasyonuyla ilgili konuştu.

“Şu anda yaşadığımız süreç, sağlıklı demokrasilerde işleyen bir süreç değil” diyen Kılıçdaroğlu, yaşanan sürecin bir darbe süreci olduğunu söyledi.

"Mazlumun kimliği sorulmaz, adresi sorulmaz, mazlum her dönem mazlumdur" diyen Kılıçdaroğlu, "Biz, her dönem mazlumların yanında olacağız, bunu da herkesin bilmesini isterim. Sabahın köründe gazetecilerin gözaltına alınması, gazetelere baskın yapılması, televizyon kanallarına baskın yapılması bizim kabul edeceğimiz bir uygulama değil. Ne olursa olsun bizim kabul edeceğimiz bir uygulama değil” ifadelerini kullandı.  

Ya degilsel e r
 // ercan
Herkes hata yapar, bende dahi. Kemal Kılıçdaroğlu mübarek onların heran yaninda onlarda suçsuz sen kefilsin. Israil ile ortak işbirliğine sende varsın....
14 Aralık 2014 15:51
13:15
 // Aydın
Sonuna kadar iktidarı destekleyeceğiz. biz halk olarak hiçbir vesayeti kabul etmiyeceğiz. Herkes haddini bilsin yargıya sargıya duyulsun....
14 Aralık 2014 13:15
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler