YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu miting sayısını 50 ille sınırlandırdı
2011 seçimlerinde 81 ilde miting düzenleyen Kemal Kılıçdaroğlu'nun, bu seçimlerde miting sayısını 50 ille sınırlandırması bekleniyor.
Kılıçdaroğlu miting sayısını 50 ille sınırlandırdı
17 Mart 2015 / 10:25 Güncelleme: 17 Mart 2015 / 10:26

CHP, 2015 seçim kampanyasını, 29 Mart'ta 55 seçim çevresinde yapılacak "önseçim"in hemen ardından nisan ayının ilk haftasında başlatmayı planlıyor.

Kurmayları tarafından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na sunulan "Seçim Bildirgesi" büyük bir katılımla kamuoyuna açıklanacak. Bildirgeyle birlikte, partinin seçim şarkısı ve sloganları da tanıtılacak.
Mitinglerin dışında Kılıçdaroğlu'nun, sürpriz il ziyaretleri yapması planlanıyor. "Doğrudan temas" ziyaretlerinde Kılıçdaroğlu, halkın arasına karışacak, toplu taşıma araçlarına binecek, çarşı ve ev ziyaretleri yapacak. Seçim kampanyasının ana temasını ekonomi oluşturacak ve aile sigortası gibi projelerle vatandaşın cebine hitap edilecek.

Strateji tamam sıra uygulamada

Alışılmışın dışında bir seçim kampanyası için kolları sıvayan CHP yönetimi, Barack Obama'ya ABD Başkanlığı yolunu açan Benenson Strateji Group ile anlaştı.

Benenson, anketler aracılığıyla seçmen davranışını ölçüyor ve elde edilen veriler ışığında CHP'nin seçim stratejisinin oluşturulmasına ilişkin önerilerde bulunuyor.

Partinin vaatlerinin ABD'li şirketin yönlendirdiği "seçim stratejisi" çerçevesinde Ali Taran'ın hazırlayacağı reklamlarla büyük kitlelerle buluşması hedefleniyor.

ÜST AKIL STRATEJİLERİ
 // Keşanlı Rambo22
Aslında bu CHP' ye gelecek oyları, alanı boş bırakarak HDP' ye yönlerdirmekten başka bir şey değildir. ...
17 Mart 2015 Salı 12:36
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler