YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kılıçdaroğlu, konuşmasına elektrik engeli
Kılıçdaroğlu, konuşmasına elektrik engeli
30 Kasım 2014 15:53
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Adana'daki partisinin 7. bölge toplantısında konuşurken yaklaşık 25 defa elektrik kesildi.

Yerine oturan Kılıçdaroğlu, arızasının giderilmesinin ardından konuşmasına devam edebildi. Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Adana'ya gelen Kılıçdaroğlu, Karataş Belediyesi'ni ziyaret ettikten sonra Seyhan Oteli'nde düzenlenen CHP 7. Bölge Toplantısı'na katıldı.

Kılıçdaroğlu, yarım saat konuşma yaptıktan sonra sık sık meydana gelen elektrik kesintisi nedeniyle zor anlar yaşadı. Elektriklerin kesilmesinin ardından otelin jeneratörü devreye girdi.

Ancak jeneratör yetersiz kalınca salonda sık sık kesinti meydana geldi. Kesinti devam edince Kılıçdaroğlu bir görevliden seyyar mikrofon getirmesini istedi. Ancak görevli "Efendim o da çalışmaz" dedi.

Kılıçdaroğlu kesintiler üzerine toplantıya kısa bir süre ara verdiklerini belirtip yerine oturdu. Jeneratördeki arızanın giderilmesiyle Kılıçdaroğlu konuşmasına devam etti. Toplantı daha sonra basına kapalı gerçekleştirildi. 

17:06
 // M.N.A.
Değerli yorumcumuz, her görüşe eşit mesafede durmakla birlikte; hakaret, küfür, aşağılama vb. içeren, toplumsal hassasiyetleri zedeleyici nitelikteki yorumları yayınlayamıyoruz. Kriterlerimize uygun olarak yeniden yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz......
30 Kasım 2014 17:06
SİYASET Kategorisindeki Diğer Haberler